• Головна
  • На Житомирщині на 14% збільшились звернення стосовно перерахунку пенсій
16:34, 29 липня 2011 р.

На Житомирщині на 14% збільшились звернення стосовно перерахунку пенсій

Стан розгляду звернень громадян – одне з основних питань діяльності головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Сергія Рижука, в області забезпечується виконання вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян. Як інформує головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, за І півріччя 2011 року керівниками і спеціалістами управління в області було розглянуто близько 40 тис. звернень, що майже в 3 рази більше, ніж в аналогічному періоді минулого року (13260 звернень). Суттєве збільшення кількості звернень пояснюється масовими зверненнями дітей війни та учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Переважна частина звернень, з якими зверталися ці категорії громадян, стосувалася підвищення, перевірки нарахування пенсій, надання роз’яснень щодо діючого пенсійного законодавства, перенесення дати виплати пенсій.

З метою надання консультативної допомоги в розв’язанні питань пенсійного забезпечення здійснюється робота гарячої телефонної лінії. Так до управлінь Фонду в області звернулося 8445 осіб, що на 14% більше, ніж у І півріччі минулого року. Всі зазначені звернення стосувалися призначення та перерахунку пенсії.

З розрахунку на 10 тис. пенсіонерів найбільше письмових звернень надійшло з Овруцького, Богунського та Корольовського районів (відповідно 64, 41, 40 звернень), при середній кількості звернень на 10 тис. пенсіонерів – 28.

У першому півріччі 2011 року до головного управління на особистий прийом звернулося 1049 громадян, що на 4% більше, ніж у відповідному періоді минулого року (1007 звернень).

Для більш ефективного вирішення проблем по питаннях пенсійного забезпечення фахівцями Фонду в області за І півріччя 2011 року було проведено 49 виступів на телебаченні та 7- - на радіо, 11 прес-конференцій, 1 брифінг, 19 „круглих столів”, 1631 зустріч з трудовими колективами та 75 семінарів з керівниками і бухгалтерами підприємств. Випущено 15148 брошур та 195 публікацій в місцевих газетах, на інформаційних сайтах в мережі Інтернет розміщено 67 статей з роз’яснювальними матеріалами.

Проведено 1278 виїзних прийомів до осіб з обмеженими фізичними можливостями, інвалідів по зору та людей похилого віку, яким виповнилося 80 і більше років.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...