здобутки
16:22, 25 листопада 2014 р.

Житомирська студентка виборола три срібні медалі на Кубку України з аеробіки

здобутки

21-22 листопада у столиці України у спортивному комплексі Київського політехнічнічного інституту відбувся фінал Кубку України зі спортивної аеробіки, якому взяли участь понад 500 спортсменів з 13 областей України та м. Київ.

Студентка факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка Валерія Семеній виступала у трьох видах програм (трійки, аеро-денс, аеро-степ) у віковій категорії юніори. У виді програми – трійки разом з вихованками ЖДЮСШ «Авангард» та майбутніми абітурієнтками факультету фізичного виховання –Олександрою Мохорт та Анастасією Долгіх франківка здобула срібну нагороду. Ще одне «срібло»Валерія Семеній виборола у такому виді програми, як аеро-денс. А почесне 3 місце студентка завоювала в програмі – аеро-степ. Загалом команда Житомирської області посіла ІІ загальнокомандне місце, випередили її представники команди Донецької області, ІІІ місце зайняла команда з Сумської області.

Про це повідомяють на сайті ЖДУ ім.І.Франка.

Зауважимо, що паралельно з фіналом кубку України відбувся й Чемпіонат України серед юнаків та молоді. У цих змаганнях Валерія Семеній виступала у категорії – молодь в індивідуальних вправах. Лише однієї десятої не вистачило студентці ЖДУ імені Івана Франка для того, щоб посісти третє місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію