• Головна
  • Перша в Житомирі православна громада глухонімих святкуватиме дворіччя
15:31, 28 листопада 2014 р.

Перша в Житомирі православна громада глухонімих святкуватиме дворіччя

Два роки тому при Свято-Хрестовоздвиженькому кафедральному соборі створено першу в Житомирі православну церковну громаду глухонімих. Спеціально для них у храмі ведуться служби мовою жестів.

Про це 0412 повідомив Свято-Хрестовоздвиженький кафедральний собор міста Житомира.

У суботу, 29 листопада, у Свято-Хрестовоздвиженькому соборі (адреса: вул. Кафедральна, 14)  святкова служба, присвячена дворіччю створення першої в Житомирі православної громади глухонімих, розпочнеться о 10.00.

Об 11.30 відбудеться урочиста зустріч гостей з Києва та імпровізований концерт мовою жестів.

О 12-й годині розпочнеться прес-конференція, присявчена дворіччю створення першої в Житомирі православної громади глухонімих.

Заходи відбудуться в Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста Житомира. Адреса: вул. Кафедральна, 14.

Після прес-конференції відбудеться імпровізований концерт представників православних громад глухонімих з Києва та Житомира. Наші земляки та гості будуть розповідати вірші мовою жестів, відбудеться невимушене спілкування та перегляд фільму про діяльність цих громад.

#Житомир #Два роки тому при Свято-Хрестовоздвиженькому кафедральному соборі створено першу в Житомирі православну церковну громаду глухонімих. Спеціально для них у храмі ведуться служби мовою жестів. #школа глухонімих
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...