• Головна
  • Житомирська митниця викрила фіктивне посередництво
11:00, 30 липня 2011 р.

Житомирська митниця викрила фіктивне посередництво

Житомирською митницею викрито фіктивну схему посередництва через американську фірму. Встановлено, що в період з жовтня по грудень 2008 року на адресу одного із суб’єктів ЗЕД, умовно назвемо його „А”, акредитованого в Житомирській митниці, на підставі ряду інвойсів та контракту, укладеного з американською фірмою (продавцем), ввезено на митну територію України через зону діяльності західних українських митниць з Іспанії від фірми відправника товар “меблі”, “освітлювальні прибори”, “матраци”, “тканина синтетична оббивочна”, “дзеркала скляні”, “вироби декоративні з недорогоцінного” та інш., загальною вартістю 74 963,64 доларів США, що по курсу Національного банку України на час переміщення товару через митний кордон України складає 503 188,18 грн.
Згідно відповіді митних органів Іспанії, що надійшла до Житомирської митниці через Державну митну службу України, слідує, що компанія Іспанії являється діючою, але поставки вантажів здійснює виключно в Україну і лише до  компанії “В”.
Згідно інформації, отриманої від Торгово-Промислової Палати у Валенсії, сертифікати походження товару є фальшивими.
Крім того, при проведенні перевірки встановлено, що контракт, укладений між американською фірмою (продавцем) та суб’єктом ЗЕД „А”, директором вказаного підприємства не підписувався, тобто є підробленим.
Отже, зазначені інвойси, які являються невід’ємною частиною до контракту, та сам контракт,  укладений між американською фірмою (продавцем) та суб’єктом ЗЕД „А”, які були надані митним органам України як підстава для переміщення товару через митний кордон України та для його митного оформлення, є підробленими.
Таким чином, керівником американської фірми організовано переміщення через митний кордон України товарів вартістю 503 188,18 грн. з приховуванням від митного контролю, тобто шляхом подання митному органу як підстави для його переміщення та митного оформлення підроблених документів.
Беручи до уваги те, що зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 352 Митного кодексу України 28.07.2011 року Житомирською митницею порушено справу про порушення митних правил за вказаною статтею Митного кодексу. На даний час по вказаній справі здійснюється провадження.

Прес-центр

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Трагічна звістка в колективі рятувальників Житомирщини: на 86-му році життя перестало битися серце Бориса Чумака
ДСНС
У Житомирі частину приміщення стоматологічної поліклініки №2 передадуть на баланс центру ПМСД для розміщення кабінету скринінгових досліджень
МЕДИЦИНА
Відомі переможці XIII обласної виставки-конкурсу «Зимова казка» на Житомирщині, — ФОТО
ФОТОРЕПОРТАЖ
Безбар’єрність: Житомирщина щиро дякує за допомогу і підтримку Всесвітній продовольчій програмі ООН, — Неля Ковалюк
Безбар’єрність
Оголошення
live comments feed...