• Головна
  • Перша в Житомирі православна громада глухонімих святкуватиме дворіччя
13:46, 27 листопада 2014 р.

Перша в Житомирі православна громада глухонімих святкуватиме дворіччя

Два роки тому при Свято-Хрестовоздвиженькому кафедральному соборі створено першу в Житомирі православну церковну громаду глухонімих. Спеціально для них у храмі ведуться служби мовою жестів.

У суботу, 29 листопада, у Свято-Хрестовоздвиженькому соборі (адреса: вул. Кафедральна, 14) відбудеться святкова ранкова служба, присвячена дворіччю створення православної громади глухонімих у Житомирі. На службу завітають гості – православна громада глухонімих з Києва. Початок служби о 10.00.

Після служби, об 11.30, відбудеться імпровізований концерт представників православних громад глухонімих з Києва та Житомира. Наші земляки та гості будуть розповідати вірші мовою жестів, відбудеться невимушене спілкування та перегляд фільму про діяльність цих громад.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати службу та особливий концерт. Також запрошуємо представників засобів масової інформації на прес-конференцію, присвячену дворіччю створення першої в Житомирі православної громади глухонімих. Початок прес-конференції о 12.00.

#Житомир #громада глухонімих #православні,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...