• Головна
  • У Житомирі громадські активісти зустрілись з прокурором області
зустріч
09:23, 3 грудня 2014 р.

У Житомирі громадські активісти зустрілись з прокурором області

зустріч

2 грудня, у прокуратурі області відбулася зустріч прокурора області Дмитра Лубчука із журналістами та громадськими активістами за участю голови обласної адміністрації Сергія Машковського.

На зустрічі йшлося про вирішення низки проблемних питань, зокрема, щодо виділення учасникам антитерористичної операції, жителям Житомирщини, земельних ділянок для забудови, стан розслідування кримінальних правопорушень, скоєних стосовно активістів масових акцій протесту тощо.

Виступаючи перед громадськістю та журналістами, прокурор області Дмитро Лубчук повідомив, що зважаючи на гостроту проблеми щодо надання земельних ділянок учасникам АТО, прокурори з розумінням поставилися до її вирішення, а тому станом на сьогодні вже 5 працівників прокуратури області із 15, яким раніше виділено земельні ділянки, відмовилися від них на користь учасників АТО.

Прокурор області зауважив, що земельне питання, задля остаточного позитивного вирішення, потребує глибшого вивчення. З цією метою найближчими днями в облдержадміністрації відбудеться робоча нарада за участю голови облдержадміністрації Сергія Машковського та представників державних відомств, уповноважених вирішувати дані питання, на якій будуть прийняті відповідні рішення, про що, зокрема, зауважив губернатор області.

Керівник відомства повідомив, що стан розслідування кримінальних правопорушень, скоєних стосовно активістів масових акцій протесту, заслухано на спільній з УМВС України в області колегії. «За рішенням колегії, за безвідповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, двох працівників органів прокуратури притягнуто до дисциплінарної відповідальності», - додав Дмитро Лубчук.

Також він сказав, що за результатами перевірок стану досудового розслідування кримінальних правопорушень цієї категорії, органами прокуратури області внесено начальнику УМВС України в області 6 подань, за результатами розгляду яких 21 працівника міліції, у тому числі із числа керівництва, за безвідповідальне ставлення до виконання службових обов’язків притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Прокурор області навів й інші факти та вжиті заходи, спрямовані на результативність у розслідуванні кримінальних правопорушень цієї категорії та відповів на запитання, наголосивши, що у всіх кримінальних провадженнях обов’язково буде прийнято законні рішення.

Особливі вимоги активісти поставили до військового прокурора Житомирського гарнізону Центрального регіону України Кривоноса В.В., який брав участь у зустрічі.

У зустрічі також взяли участь заступники прокурора області та керівники структурних підрозділів, які поінформували про особливості розслідування кримінальних проваджень зазначеної категорії.

Під час зустрічі громадські активісти піднімали й інші актуальні питання, щодо вирішення яких запропоновано спільну взаємодію та співпрацю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир,прокуратура,звіт,зустріч,активісти,Дмитро Лубчук,кримінальне провадження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...