• Головна
  • У Житомирі працівники колонії та тюрми тренувались надавати першу допомогу (ФОТО)
навчання
15:50, 3 грудня 2014 р.

У Житомирі працівники колонії та тюрми тренувались надавати першу допомогу (ФОТО)

навчання

3 грудня з метою підвищення рівня готовності до дій в умовах надзвичайних ситуацій, у тому числі пов’язаних з можливим травмуванням людей, із персоналом органів та установ виконання покарань Житомирської області начальником інспекції (з мобілізаційної роботи та цивільного захисту управління ДПтС України в Житомирській області Олександром Горновичем було організоване спільне навчання з цивільного захисту.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

Так, на базі спортивного комплексу Житомирської виправної колонії (№4) із залученням тренера по першій допомозі Житомирської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Інни Голумбевської із співробітниками управління ДПтС України в Житомирській області, Житомирської ВК-4, Житомирської УВП-8 та Житомирського міжрайонного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції проведено заняття з набуття умінь та навичок, необхідних для надання першої допомоги. У навчаннях взяли участь понад 60 співробітників.

В ході занять були детально опрацьовані дії та прийоми з надання першої долікарської допомоги з серцево-легеневої реанімації, при порушенні прохідності дихальних шляхів, при ранах та кровотечах, при травмах голови і хребта, при переломах, при невідкладних станах (інсульт, шок, судоми, переохолодження), ранах, опіках, відмороженнях тощо.

«Проведення таких занять сприяє набуттю персоналом органів та установ виконання покарань досвіду, необхідного при наданні першої допомоги, засвоєння послідовності дій, які забезпечать їх особисту безпеку, безпеку постраждалого та оточуючих людей, а також сприяння ефективній роботі рятівників», – зазначив підкреслив Олександр Горнович.

У Житомирі працівники колонії та тюрми тренувались надавати першу допомогу (ФОТО) (фото) - фото 1У Житомирі працівники колонії та тюрми тренувались надавати першу допомогу (ФОТО) (фото) - фото 1У Житомирі працівники колонії та тюрми тренувались надавати першу допомогу (ФОТО) (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #працівники #колонія #тюрма #навчання #цивільний захист #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...