• Головна
  • Житомирщина приєдналась до відзначення Міжнародного дня інвалідів
17:01, 3 грудня 2014 р.

Житомирщина приєдналась до відзначення Міжнародного дня інвалідів

Сьогодні в Житомирі та всіх районах області проходять заходи з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Щороку 3 грудня світову спільноту об’єднують такі універсальні цінності, як милосердя, співпереживання та повага до людей з обмеженими фізичними можливостями. Цей день нагадує нам про дітей, жінок і чоловіків, які не можуть жити повноцінним життям, але не втрачають надії і потребують наших теплих слів, посмішок і допомоги.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Корінна зазначила, що гаслом у співпраці влади та громадських організацій, які допомагають людям з особливими потребами, є лозунг: «Всі ми рівні, але всі ми різні». Посадовець повідомила, що 3 грудня в Червоноармійському районі відкривається стаціонарне відділення територіального центру для людей з обмеженими фізичними можливостями та громадян похилого віку. Галина Корінна переконана, що проблема доступності для цих людей не втрачає своє актуальності, оскільки вона стосується не лише облаштування будівель пандусами, а й можливості отримувати інформацію із мас-медіа та не відчувати жодних бар’єрів у суспільстві.

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у вирішення питань соціального захисту інвалідів області, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня інвалідів Сергій Машковський нагородив почесними грамотами облдержадміністрації:

Жудіну Тетяну Михайлівну – бухгалтера Житомирського обласного благодійного фонду «Людяність»;

Зимбицьку Мирославу Мар’янівну – соціального працівника Житомирського обласного благодійного фонду «Людяність»;

Возного Ярослава Юрійовича – заступника директора Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів;

Шевчука Миколу Івановича – водія-експедитора товариства інвалідів Корольовського району м. Житомира;

Абрамову Надію Степанівну – швачку пошивочної дільниці № 1 Житомирського учбово-виробничого підприємства (УВП УТОГ);

Панконіна Леонарда Віталійовича – економіста з планування Житомирського учбово-виробничого підприємства (УВП УТОГ);

Дем’янчук Наталію Миколаївну – швачку пошивочної дільниці № 2 Житомирського учбово-виробничого підприємства (УВП УТОГ).

Довідково: На Житомирщині проживає понад 100 тис. людей з інвалідністю. 18 тисяч із них мають обмежені фізичні можливості, а майже 2,5 тис. осіб пересуваються за допомогою інвалідних візків. Дітей-інвалідів в області – 5 тис. 840, з них 446 хворіють на дитячий церебральний параліч.

З метою підтримки цієї категорії громадян та вирішення їх нагальних проблем на Житомирщині затверджена обласна комплексна Програма соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області на 2013-2017 роки. Наразі загальний обсяг її фінансування становить 9 млн 132,4 тис. грн., зокрема на 2014 рік передбачено кошти в сумі 4 млн 42,8 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомирщина #день інвалідів #відзначення #УТОГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...