• Головна
  • Транспорті зловживання: чи спрацює альтернатива підвищення вартості проїзду в Житомирі?
схеми
08:56, 5 грудня 2014 р.

Транспорті зловживання: чи спрацює альтернатива підвищення вартості проїзду в Житомирі?

схеми

Ряд членів виконкому міської ради виступив категорично проти транспортних зловживань: необґрунтованого підвищення вартості проїзду, порушень у схемі зміни маршрутів та у формуванні конкурсного комітету перевізників.

За словами члена виконкому, Голови Житомирського осередку ДемАльянсу Дмитра Ткачука перевізники не показують реальної структури тарифу: «У перевізників з однаковими машинами різні витрати палива, зарплати водіїв ніби то 1300-1500 грн., а задекларована кількість працівників не відповідає дійсності. Лише за офіційними даними підняття тарифу на 50 копійок – це 1,5 млн. грн. на місяць з кишені житомирян».

Суть порушень у змінах до транспортної мережі аргументували насткпним:

1.​ Всі шість «відкорегованих» маршрутів проходять через вулицю Київську, яка наразі перевантажена транспортом. Це суперечить заявам про пріоритет розвитку електротранспорту у місті, оскільки маршрутки вивозитимуть основний пасажиропотік з центру не залежно від того, скільки ще нових тролейбусів буде закуплено;

2.​ Виконком своїм рішенням легалізував численні порушення перевізниками укладених з ними угод. Це стосується маршрутів, графіків руху тощо; Схема.

3.​ Ліквідовуються соціальні маршрути, вартість проїзду у яких на сьогодні 1,75 грн., зокрема №№ 2 та 31, які стають «маршрутними таксі». Замість скорочення реальної кількості маршруток, які працюють за тимчасовими договорами, з’являється три маршрути, які працюватимуть саме за цією схемою;

4.​ За умов мораторію на введення нових маршрутів, «відкорегований» маршрут №31 повністю відрізняється від затвердженого раніше. Немає жодного кілометру нині діючого маршруту №31, який би співпадав з пропонованим;

5.​ Протяжність маршруту №8 – 50 км. В обидві сторони, які пропонується забезпечувати 9-ма машинами. Вони повинні рухатись з інтервалом в 10 хвилин, враховуючи зупинки і затори. Це цілковито не реально і спонукає для введення «чорних» не облікованих машин. Схема.

Крім того, член виконкому Владислав Пучич наголосив, що окремі члени конкурсного комітету по перевезенням є представниками автотранспортних компаній, що напряму заборонено Законом.

Все це було проігноровано більшістю членів виконкому ‎Житомир‬ської міської ради, яка зрештою підтримала пропоновані транспортні порушення.

Альтернативою є розробити і презентувати збалансовану комплексну схему пасажироперевезень у Житомирі, а не вносити часткові зміни, які є легалізацією порушень і зловживань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #транспорт #ціни #проїзд #50 копійок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...