• Головна
  • У Житомирі організували фотозустріч під назвою «Мир. Позитив. Україна»
фотозустріч
12:05, 8 грудня 2014 р.

У Житомирі організували фотозустріч під назвою «Мир. Позитив. Україна»

фотозустріч

У Житомирі 7 грудня фотоклуб «Гладіолус» провів чергову фотозустріч під назвою «Мир. Позитив. Україна». Метою зустрічі було створити матеріал для друкованого календаря. Вилучені кошти від продажу календарів організатори планують пожертвувати військовим, що беруть участь в АТО.

Фотоклуб регулярно проводить такі заходи. Раніше фотографи збирали благодійні кошти для дитячих будинків. А у зв’язку із нинішньою ситуацією, митці влаштовують подібні благодійні акції для допомоги військовослужбовцям.

 «Проводимо фото-фестивалі двічі на місяць. Це все для відпочинку душі», – додав Леонтій Козирацький, фотограф, член клубу «Гладіолус». Даний захід був чудовою можливістю познайомитися, обмінятися досвідом та вдосконалити свої уміння.

Незважаючи на прохолодну погоду, в зустрічі взяли участь сім фотографів та сім моделей. Основним задумом фотографій було показати сьогоднішні трагічні події, що відбуваються в Україні. Дівчата спробували себе у образах України, Росії, Америки та Білорусії.

«Я сюди прийшла за власним бажанням, а інформацію дізналась через соціальні мережі. Сьогодні відбудеться мій дебют як моделі», – поділась модель Оксана, що обрала образ України. Дівчата максимально хотіли емоційно передати трагедію, що переживає наша держава.

Так звані "фотовилазки" організатори планують проводити й надалі. Так, один із організаторів Євген Сус розповів про масштабну фотозустріч 14 лютого, за мотивами "Зимових казок про кохання".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Євген Сус #фотозустріч #ярмарка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...