• Головна
  • Патронажні сестри Червоного Хреста обслуговують одиноких людей похилого віку Житомирщини
17:04, 11 грудня 2014 р.

Патронажні сестри Червоного Хреста обслуговують одиноких людей похилого віку Житомирщини

11 грудня відбулося засідання правління Житомирської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, присвячене ходу виконання Стратегії розвитку обласної організації до 2020 року, а також плану розвитку організації на 2013-2015 роки.

Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

Як зазначив голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України, заслужений лікар України, кандидат медичних наук Олександр Богдан, в області функціонує 26 міських і районних організацій, основними завданнями яких є надання допомоги вразливим категоріям населення, збереження життя і здоров’я людей, підвищення готовності організацій Червоного Хреста до дій у надзвичайних ситуаціях тощо.

Для вирішення цих завдань організації Червоного Хреста тісно співпрацюють із органами державної влади та місцевого самоврядування, закладами охорони здоров’я, соціального захисту, надзвичайних ситуацій, громадськими організаціями.

За словами Олександра Богдана, з року в рік відбувається зростання доходів обласної організації. Так, загальний дохід у 2012 р. становив 6,5 млн. грн., у 2013 – 8,5 млн. грн., за 6 місяців 2014 року – 3 млн. 600 тис. грн. Дохід організацій Червоного Хреста складається із членських та благодійних внесків, коштів місцевого та державного бюджету, коштів, що виділяються за міжнародними програмами, доходів у натуральному вигляді, гуманітарної допомоги. Основним джерелом доходів є членські внески. За повідомленням керівника організації, у 2012 році план по членських внесках був виконаний на 137,4%, що склало 786 тис. грн., у 2013 – на 158% (931 тис. грн.), а за 11 місяців 2014 року – на 136%.

На обліку і обслуговуванні патронажної служби організації перебувають 16 тис. 700 одиноких людей похилого віку, 788 обмежених у пересуванні і лежачих хворих, 3347 інвалідів і учасників війни, інвалідів праці. В області діє 8 центрів, 9 кімнат медико-соціальної допомоги, 24 банки одягу, 13 пунктів прокату речей, 24 пункти першої допомоги в сільській місцевості.

В середньому щоденно за наданням медичних і соціально-побутових послуг в центри допомоги здійснюється 26 відвідувань.

Важливим напрямком розвитку обласної організації Товариства Червоного Хреста України є удосконалення роботи по наданню допомоги потерпілим внаслідок виникнення надзвичайних ситуацій. Так, значна робота проводиться спільно з управлінням ДСНС України у Житомирській області в рамках щорічної акції «Холодна зима. Допомагаємо нужденним». Тільки за минулу зиму 2013-2014 рр. громадянам, які потерпали від холодів і безхатченкам в пунктах обігріву Червоного Хреста була надана допомога на суму 138 тис. 780 грн.

У 2014 році з числа волонтерів було підготовлено загін обласної організації Червоного Хреста по наданню першої допомоги в складі 13 осіб. Він забезпечений наметами, жилетами, касками, ліхтарями, радіостанціями, медичними наборами тощо.

Важливим напрямком діяльності організації є робота молодіжних груп, проведення заходів, спрямованих на пропаганду безоплатного донорства тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #патронажні сестри #червоний хрест #люди похилого віку
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
ТОП новини
Мер Малина про ранковий ракетний удар: Пошкоджено об’єкт інфраструктури та близько 100 житлових будинків, троє поранених, – ВІДЕО
ДСНС
За самовільний забір води з підземного горизонту підприємству на Житомирщині доведеться сплатити майже 200 тис гривень
ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ
На Житомирщині патрульні надали домедичну допомогу жінці, яка мала намір вкоротити собі віку
ПОЛІЦІЯ
На Житомирщині поліція розшукує 48-річного чоловіка
РОЗШУК
Оголошення
live comments feed...