• Головна
  • Чому ціни на дрова почали «кусатись»?
пояснення
09:08, 13 грудня 2014 р.

Чому ціни на дрова почали «кусатись»?

пояснення

Інтернет-видання сьогодні стали чи не найпопулярнішим засобом масової інформації, і це цілком зрозуміло. Проте іноді опублікована там інформація спрямована головним чином на те, щоб підняти «градус напруги» в нашому і так неспокійному суспільстві.

Про це передає прес-служба ЖОУЛМГ

Нещодавно «Житомир.info» опублікував інформацію про те, як і чому зросла ціна на дрова в Житомирській області. В ній все нібито правильно, якби не деякі нюанси.

По-перше, автор безпідставно ставить під сумнів розумові здібності наших бабусь. Погодьтеся, в наш час кожна мисляча людина (бабуся в тому числі) розуміє, що якщо піднімається вартість паливно-мастильних матеріалів – то це потягне за собою і підвищення ціни на матеріали та послуги, на створення яких витрачаються ці паливно-мастильні матеріали. Можна навіть не заглиблюватися в ПДВ та ставки збору, які теж суттєво зросли в цьому році.

По-друге, не зовсім коректно стверджувати, що ціни на дрова на Житомирщині «кусаються», взявши для прикладу ціну дров колотих – а вона є значно вищою тієї ціни, за якою реалізовуються дрова для населення.

Наводимо ціни, що діють на складах підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства: середня ціна твердих порід – 252 грн. за 1 куб. м, середніх порід – 233 грн. за 1 куб. м, м'яких порід – 219 грн. за 1 куб. м.

Є й ще один спосіб придбати цю продукцію, ще дешевший: у лісництві можна укласти договір, і в рахунок оплати праці на прибиранні лісосіки від гілля взяти собі дрова, які сам же і заготовив.

То чи так уже дорого мешканцям Житомирщини переходити на тверде паливо?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомирщина #ціни #дрова,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...