• Головна
  • Ситуація з депозитами – як безпечно примножити заощадження
Реклама
11:00, 16 грудня 2014 р.

Ситуація з депозитами – як безпечно примножити заощадження

Реклама

У нинішній час ніхто з експертів не заперечує, що в Україні є соціальна напруга, і причин цьому декілька: і девальвація гривні, і нестабільність курсу національної валюти стосовно долара та євро. Та чи говорить це про те, що накопичені кошти треба зберігати вдома?

На перший погляд, “вдома” – надійний спосіб захистити свої заощадження, однак в умовах шаленої інфляції такий спосіб приводить до обезцінювання грошей. Для того, щоб фінанси не були “пасивами”, їх потрібно вкладати на банківські депозити під хороші процентні ставки.

Найпершим фактором при виборі банку для розміщення депозиту – є його надійність і стресостійкість в умовах тимчасової нестабільності. При виборі банку для розміщення депозиту необхідно вивчити фінансово-економічні показники поточної діяльності банку, його позиції згідно з авторитетними дослідженнями, динаміку розвитку та новації.

Нещодавно найавторитетніший у світі фінансовий журнал The Banker визнав ПриватБанк “Банком року – 2014” в Україні як банк, що, приклавши значних зусиль, найкраще адаптувався до умов політичної нестабільності в країні та військових дій на Сході України.

Ситуація з депозитами – як безпечно примножити заощадження (фото) - фото 1

Ситуація з депозитами – як безпечно примножити заощадження (фото) - фото 1“З початку 2014 року через кризу банки опинилися в непростій ситуації, пов’язаній із відтоком депозитів через нестабільність економічної ситуації та зниження обмінного курсу гривні”, – зазначає The Banker. – “Проте ПриватБанк впорався з цією проблемою, пропонуючи спеціальні бонусні програми для лояльних вкладників, та одночасно посиливши кредитні скорингові моделі з метою покращити якість кредитного портфеля банку”.

Протягом 2014 року ПриватБанк перерахував у Фонд гарантування вкладів фізичних осіб понад 640,5 млн грн., ставши найбільшим донором Фонду за всю історію його існування. Розмір внеску кожного банку визначається обсягом вкладів населення, а цього року ПриватБанк залишається лідером довіри вкладників. З моменту заснування Фонду гарантування вкладів банк перераховує в нього найбільші внески, фактично виступаючи гарантом надійності заощаджень для клієнтів усіх українських банків.

Серед житомирян паніки через ріст курсу ПриватБанком не зафіксовано. Вкладники отримують відсотки за депозитами у валюті депозиту. У банку можна відкрити депозит на різні строки з процентними ставками – 23% річних у гривнях і 11,5% річних у доларах і євро.

Загалом з початку року в Житомирській області було оформлено майже 45 тис. вкладів із загальним депозитним портфелем у розмірі 1,4 млрд грн.

Крім відділень, депозити можна оформити, не виходячи з дому, через Інтернет-банк Приват24. Для того, щоб кошти можна було швидше і простіше вносити на депозит, на Житомирщині також працює близько 400 ТСО (терміналів самообслуговування).

Сьогодні банк обслуговує 14,6 млн індивідуальних клієнтів, 334 тис. корпоративних клієнтів. На 1 листопада 2014 року активи банку становлять 201 232 млн грн, регулятивний капітал – 21 024 млн грн, чистий прибуток банку за три квартали 2014 року – 426,957 млн грн. У регіональній мережі банку працює 2 511 відділень, 7 570 банкоматів, 12 993 термінали самообслуговування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...