• Головна
  • В Житомирській області для лікарів проведено тренінг ЮНІСЕФ
10:10, 19 грудня 2014 р.

В Житомирській області для лікарів проведено тренінг ЮНІСЕФ

16-18 грудня у м.Житомирі відбувся тренінг «Ефективна комунікація з питань вакцинації», який проходив у рамках пілотного проекту щодо розвитку репродуктивного здоров’я матері і дитини. Цільова аудиторія тренінгу: лікарі-педіатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини, фельдшери, медичні сестри Житомирського, Ємільчинського, Новоград-Волинського, Попільнянського районів та м.Новограда-Волинського.

Захід проводився Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, Представництвом Дитячого Фонду ООН (UNISEF) в Україні та за сприяння Житомирської обласної державної адміністрації.

Директор тренінгу Людмила Головень відмічає високий рівень професійної підготовки учасників навчання. Крім того, спостерігачі з Івано-Франківської області Ірина Сухоручко та Людмила Оніщук зазначили, що їхні колеги з Житомирщини майстерно володіють навичками роботи в команді щодо вирішення різних ситуаційних завдань та навіть пропонували розглянути ускладнені варіанти проблемних питань.

До проведення тренінгу було залучено 8 тренерів. За словами обласного позаштатного спеціаліста зі спеціальності «Педіатрія» Тетяни Шевченко, із них обрано потенційних тренерів для проведення подальшої тренінгової роботи в районах області. Одним із таких потенційних тренерів є лікар-педіатр Ємільчинської ЦРЛ Оксана Лугина, яка зазначила, що високий рівень підготовки фахівців області великою мірою залежить від значного покращення оснащення кабінетів щеплення.

Учасники тренінгу збагатили свій професійний досвід ефективної комунікації у рамках імунізації як з батьками дітей, так і з медпрацівниками, органами влади, громадськими організаціями та мас-медіа.

За результатами проведеного тренінгу 33 його учасники одержали відповідні сертифікати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #область #лікарі #Юнісеф #тренінг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...