
17:21, 9 серпня 2011 р.
Житомирводоканал відключає боржників
Сьогодні без води через заборгованість залишаться мешканці по пров. Крилова 12 та 10, пров. Метеорологічний та проїзд Метеорологічний. За цими адресами працівники водоканалу відключатимуть боржників від мереж водопостачання.
Крім того, аварійними службами підприємства проводитимуться роботи по ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами: вул. Новогоголівська, 10-а, Мистецькі ворота (кінотеатр «Урожай), Чуднівське шосе, 1-й пров.Санаторний,7, вул. В.Бердичівська, 47.
Як повідомила прес-служба водоканалу, цієї доби ремонтуватимуться засувки по вул.Героїв Пожежних, 33 та Леваневського,24; колодязі на вул. Лук’яненка,5 та Київське шосе-Фруктова. Працюватиме бригада по ремонту водорозбірних колонок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:27
16 травня
Один рік, який може змінити не лише дітей, а й ваше життя: в Житомирської області закінчується набір на програму «Навчай»
Новини компаній
18:00
15 травня
ТОП новини
Оголошення
10:55, Сьогодні
10:55, Сьогодні
10:55, Сьогодні
10:55, Сьогодні
10:57, 21 травня
