• Головна
  • У ЖДТУ абітурієнти писали пробне тестування з 5 предметів
день відкритих дверей
14:39, 22 грудня 2014 р.

У ЖДТУ абітурієнти писали пробне тестування з 5 предметів

день відкритих дверей

Вже вдруге у цьому році Житомирський державний технологічний університет приймав у себе майбутніх студентів в рамках Дня відкритих дверей. Абітурієнтам та їх батькам і вчителям розповіли про умови, правила та нововведення вступної кампанії-2015.

Про це повідомляє прес-служба Житомирського державного технологічного університету.

З презентаціями про діяльність й переваги свого підрозділу виступили декани 5 факультетів ЖДТУ. Зокрема, вони озвучили інформацію про напрямки підготовки й предмети ЗНО, необхідні при вступі на обрану спеціальність. У технологічному університеті студент за навчання протягом 4 років сплачує ту суму, яка була вказана при вступі, тобто ціна не змінюється в залежності від економічної ситуації та інших факторів. Студентів забезпечують гуртожитком. Бажаючі можуть пройти військову підготовку чи поїхати за обміном або в рамках програм академічної мобільності на навчання за кордон. Більш детально про все це відвідувачі Дня відкритих дверей могли дізнатися у роздаткових матеріалах та буклетах, які підготував кожен факультет, а також на інформаційних стендах. Дізнатися більше про напрацювання вузу можна було під час виставки наукових праць, збірок, навчальних посібників та підручників, які підготували протягом останніх років співробітники різних кафедр.

Ректор університету Петро Мельничук нагадав, що День відкритих дверей у ЖДТУ проводили в жовтні, але тоді профільне міністерство не узгодило правила прийому документів, терміни вступної кампанії. Нині ж абітурієнти мали можливість почути про все це так би мовити з перших уст, а разом з тим, пройти безкоштовно пробне тестування з кількох предметів – біології, географії, фізики, іноземної мови та історії України. За домовленістю з ВРЦОЯО Житомирський технологічний університет має намір навесні ще раз провести таке тестування. В першу чергу це допомагає випускникам адаптуватися до реальних умов ЗНО та перевірити свій рівень знань з того чи іншого предмету. Результати тестування на сайті ЖДТУ мають опублікувати 24 грудня.

За словами секретяря приймальної комісії технологічного університету, абітурієнтам, які виявлять бажання вступати до них, треба подавати сертифікати із трьох предметів. Отож, на всі спеціальності ЖДТУ необхідні результати ЗНО з української мови та літератури, на деяких факультетах компанію їм складатимуть історія, математика, іноземна, географія, біологія чи фізика.

Важливо, що українські вузи прийматимуть сертифікати ЗНО, отримані саме в 2015 році. Крім цього, необхідно подавати заяву, завірену копію паспорта, шкільного атестату з додатком, 6 фотографій. Медична довідка з обовязкового переліку документів зникла. Як і раніше, одночасно абітурієнт зможе подавати документи у 5 вишів на 3 спеціальності в кожному, але необхідно буде вказувати пріорітетність тієї чи іншої заяви (від 1 до 15). Відповідна норма поширюється лише на тих вступників, хто у заяві вказує, що хоче навчатися на бюджетній формі, тому він автоматично за рейтингом проходить у той вуз, який визначив пріорітетним, а у всіх інших списках інформація автоматично зникає.

Результати ЗНО та бали шкільного атестату множитимуться на коофіцієнти 0,1 - 0,25 – 0,4, а потім загальний бал підраховуватиметься за спеціальною формулою, куди додаються також бали за особливі успіхи та відвідування підготовчих курсів. До речі, у ЖДТУ такі курси діють і допомагають абітурієнтам підтягнути знання необхідних для ЗНО предметів.

Відзначимо, що реєстрація на ЗНО-2015 триватиме з 5 січня по 20 лютого і вже до того часу вступникам необхідно промоніторити сайти університетів чи звернутися у приймальні комісії, аби завчасно знати перелік необхідних предметів. Прийом документів буде проходити з 10 липня по 1 серпня.

На зустрічі з абітурієнтами в ЖДТУ співробітниця міжнародного відділу Марія Байда розповіла про різноманітні програми та гранти, завдяки яким викладачі вузу можуть проходити стажування за кордоном, а студенти навчатися в кращих університетах Європи і навіть отримувати подвійний диплом.

Новообраний студентський ректор Сергій Цвяк відзначив, що студенство технологічного університету має гарні можливості для реалізації не лише наукового потенціалу, але й творчого та спортивного. Уже з перших курсів можна долучатися до студентського активу, організовувати різноманітні акції, брати участь у цікавих проектах місцевого та всеукраїнського рівня.

Контакти приймальної комісії ЖДТУ:

Адреса:  вул. Черняховського, 103, м. Житомир, Україна, 10005
Кабінет: 100 (Відповідальний секретар)
Телефони: +38 (0412) 24-14-27; +38 (067) 411-32-95
E-mail: [email protected]

Графік роботи

Приймальна комісія ЖДТУ працює за таким розкладом:

Понеділок-П’ятниця – з 09:00 до 17:00

Субота – з 09:00 до 14:00

Розділ з інформацією для абітурієнтів на сайті ЖДТУ - http://admissions.blog.ztu.edu.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ЖДТУ #день відкритих дверей #пробне тестування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
ТОП новини
Мер Малина про ранковий ракетний удар: Пошкоджено об’єкт інфраструктури та близько 100 житлових будинків, троє поранених, – ВІДЕО
ДСНС
За самовільний забір води з підземного горизонту підприємству на Житомирщині доведеться сплатити майже 200 тис гривень
ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ
На Житомирщині патрульні надали домедичну допомогу жінці, яка мала намір вкоротити собі віку
ПОЛІЦІЯ
На Житомирщині поліція розшукує 48-річного чоловіка
РОЗШУК
Оголошення
live comments feed...