• Головна
  • У Житомирі відзначать кращих у 2014 році спортсменів, тренерів та спортивних діячів
підсумки спортивного сезону
10:18, 23 грудня 2014 р.

У Житомирі відзначать кращих у 2014 році спортсменів, тренерів та спортивних діячів

підсумки спортивного сезону

У середу, 24 грудня, в Житомирі відзначать кращих тренерів, спортсменів, організаторів спорту за підсумками спортивного сезону «Лауреати спортивного року – 2014». Захід відбудеться в конгрес-холі Житомирського інституту медсестринства. Кращих з кращих відзначать у 10 номінаціях. 

Про це повідомляє Спортивний Житомир.

Лауреати 2013 спортивного року

Підсумки спортивного року - чи не єдина нагода, аби поспілкуватися з кращими спортсменами та тренерами Житомира та області, дізнатися про їх успіхи та пробелми цього року і плани на рік наступний, дізнатися, чим живе спортивна громадськість області. Втім попередні роки нагородження проводилося мало не підпільно - без будь-яких анонсів та преси. Приємно, що зараз цю ганебну практику вирішено зламати.

24 грудня, Житомир, конгрес-хол інституту медсестринства, початок - о 14.00.

Запрошуємо всіх на цермонію!

Номінації Лауреатів 2014 спортивного року:

1. “Кращий спортсмен року” з олімпійських та неолімпійських видів спорту претендентами можуть бути спортсмени, які протягом року за результатами виступів показали найкращий результат на офіційних змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

2. “Краща спортсменка року” з олімпійських та неолімпійських видів спорту”: претендентами можуть бути спортсменки, які протягом року за результатами виступів показали найкращий результат на офіційних змаганнях олімпійських та неолімпійських видів спорту.

3. “Кращий тренер року з олімпійських видів спорту": претендентами можуть бути тренери, спортсмени яких показали кращий результат протягом року на офіційних змаганнях, або які протягом тривалої роботи впровадили новаторські підходи до підготовки спортсменів, розробили результативні новітні методики проведення тренувального процесу і т. д.

4. “Кращий тренер року з неолімпійських видів спорту": претендентами можуть бути тренери, які підготували провідних спортсменів з видів спорту що не входять до програми Олімпійських ігор.

5. “Краща команда з ігрових видів спорту”: претендентами можуть бути команди, які протягом року за результатами виступів показали найкращий результат на офіційних змаганнях

6. “Сенсація року" - претендентами можуть бути спортсмени, які вперше виконали норматив майстра спорту України міжнародного класу, або вперше стали переможцями міжнародних та Всеукраїнських змагань.

7. “Сила духу" (представники з параолімпійського, дефлімпійського спорту) - претендентами можуть бути спортсмени або спортсменки, які протягом року за результатами виступів показали найкращий результат на офіційних змаганнях з паралімпійського, дефлімпійського спорту.

8. “Спортивна слава області” - претендентами можуть бути фізичні особи, які протягом свого життя показали значні результати, отримали значну кількість перемог чи перемоги яких сприяла підняттю престижу та авторитету області на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях та продовжують займати активну життєву позицію.

9. “Кращий спортивний журналіст року” - претендентами можуть бути представники засобів масової інформації, фотожурналісти, які протягом року найкраще висвітлювали спортивні подій області.

10. “Меценат року у галузі спорту” - фізична або юридична особа, яка залучила найбільше коштів на утримання спортивних споруд, за рахунок власних коштів, проводила спортивні заходи, тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житоир #спортивний сезон #підсумки #кращі спортсмени,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...