
підтримка
17:04, 23 грудня 2014 р.
У Житомирському військовому госпіталі пройшла акція милосердя
підтримка
Акція милосердя відбулася 23 грудня у Житомирському військовому госпіталі. Громадська організація «Конгрес Солідарності Азербайджанців України» передала військовослужбовцям, що проходять лікування у терапевтичному відділенні закладу, холодильник, телевізор, а також солодкі подарунки, соки, ліки на загальну суму 10 тисяч гривень.
«Ми, азербайджанці України, хочемо підтримати країну в складний для неї час, - каже голова організації Ільгар Гасан Ага огли Мамедов. – Ми живемо тут і також воюємо за незалежність України. Вже 3 азербайджанці загинули в зоні АТО».
Ільгар Мамедов переконаний, що азербайджанці – народ, близький українському, і хоче, щоб так вважав і його син, який росте тут.
Дана акція приурочена до Дня солідарності азербайджанців усього світу, що затверджений національним лідером Гейдаром Алієвим і відзначається 31 грудня. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
Начальник госпіталя Олександр Серебряков подякував за надану допомогу і зауважив, що ці подарунки мають велике значення для підтримки військовослужбовців, які перебувають на лікуванні. Під час новорічних свят вони дивитимуться розважальні програми, що підніме їм настрій, допоможе відволіктись від проблем і гнітючих думок.
Олександр Серебряков вважає, що важлива не кількість і сума підтримки, а увага. Цей жест доброї волі від представників інших національностей, які проживають на території України та підтримують наш народ, багато чого вартий.
Зараз на лікуванні у закладі перебуває 325 хворих, з них 132 учасники АТО. Не в усіх палатах терапевтичного відділення, на відміну від хірургічного і травматологічного, є телевізори і холодильники, тому ці подарунки додадуть військовослужбовцям комфорту і затишку.
Голова Асамблеї національностей України Ровшан Тагієв зазначив, що також привіз подарунки для медичного закладу. Він висловив переконання в тому, що тільки усі разом ми зможемо подолати труднощі, і побажав якнайшвидшого одужання пораненим, що перебувають на лікуванні.
Долучився до цієї акції й голова Національної Медичної Палати України Сергій Кравченко.
За словами заступника Житомирського міського голови Олександра Бочковського, дана акція підкреслює, що Україна єдина. Чужої біди не буває, і народ Азербайджану вкотре це продемонстрував.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:50
Вчора
15:00
9 грудня
15:00
8 грудня
Оголошення
09:11, 8 грудня
05:56, 10 грудня
05:57, 7 грудня
