• Головна
  • Фахівці фінансової галузі Житомирщини працюють над проектом бюджету області на 2015 рік
11:08, 6 січня 2015 р.

Фахівці фінансової галузі Житомирщини працюють над проектом бюджету області на 2015 рік

Працівники департаменту фінансів облдержадміністрації наразі працюють в посиленому режимі та проводять роз’яснювальну роботу для районів та міст регіону щодо формування бюджету на поточний рік.

Так 3 січня 2015 року в облдержадміністрації була проведена нарада з головами райдержадміністрацій, районних рад, міськими головами та керівниками фінансових органів з питання формування місцевих бюджетів на 2015 рік під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Геннадія Дмитренка. Участь у ній також взяли голова обласної ради Віталій Француз, директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ганна Ємченко та в.о. начальника Головного управління державної фіскальної служби у Житомирській області Лілія Куришко.

Про це передає прес-служба облдержадміністрації.

Ганна Ємченко доповідала про формування місцевих бюджетів на 2015 рік, а також роз’яснювала нові зміни у законодавстві, звернула увагу на нові підходи по формуванню бюджету області.

Заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації – начальник бюджетного управління Віктор Венцель та заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації – начальник управління фінансів виробничої та невиробничої сфери Вадим Турський проінформували присутніх про видатки та доходи.

Нарада тривала стільки, скільки того потребували її учасники. За словами Ганни Ємченко, представники районів та міст поставили дуже багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді та пояснення.

Цього ж дня у департаменті фінансів проводилася нарада для начальників бюджетних відділів з усіх міст та районів. Працівники структурного підрозділу облдержадміністрації консультували фахівців з області з усіх фінансових питань.

Ганна Ємченко проінформувала, що була проведена велика масово-роз'яснювальна робота, було донесено про всі зміни в законодавстві, аби на місцях було зрозуміліше та легше формувати бюджети. Крім того, у райони та міста в електронному варіанті відправили усі зміни та нововведення у законодавстві.

Нагадаємо, що департамент фінансів облдержадміністрації працює без вихідних, виключення – лише 7 січня 2015 року. Тож двері департаменту для кожного відкриті, працівники нададуть кваліфіковану допомогу з будь-якого питання.

Наразі фахівці фінансової галузі Житомирщини працюють над проектом бюджету області на 2015 рік. Цьогорічний бюджет формується на новому податковому та бюджетному законодавстві. На цьому наголошує Ганна Ємченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #область #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...