• Головна
  • Уже в квітні будуть перші призови житомирян на строкову військову службу
проект рішення
14:06, 6 січня 2015 р.

Уже в квітні будуть перші призови житомирян на строкову військову службу

проект рішення
Напередодні Нового року виконавчий комітет міськради вирішив провести в Житомирі у  квітні-травні та жовтні-листопаді 2015 року призов на строкову військову службу громадян 1990-1997 років народження в Збройні Сили України та інші військові формування.
 
Відповідний проект рішення з'явився на сайті міськради.
З цією метою виконком постановив наступне:
1. Утворити міську призовну комісію з проведення призову на строкову військову службу громадян 1990-1997 років народження в Збройні Сили України у квітні - травні та жовтні - листопаді 2015 року та затвердити її склад згідно з додатком 1.
 2.Утворити та затвердити склад міської медичної комісії з  обстеження призовників, які підлягають призову в Збройні Сили України та інші військові формування  у 2015 році згідно з додатком  2.
3. Провести  засідання комісій: призовних:  у квітні - травні і жовтні -листопаді 2015 року, медичних: у березні - листопаді 2015 року та затвердити графік їх роботи  згідно з додатком  3.

При цьому керівники підприємств, установ, організацій всіх форм власності та навчальних закладів мають забезпечити явку призовників на призовну дільницю при Житомирському об’єднаному міському військовому комісаріаті (ОМВК) в години та дні, вказані в повістках.
Уже у березні та серпні 2015 року на громадян призовного віку 1990-1997 років народження Управління охорони здоров’я Житомирської міської ради має
  • організувати надання у міський військовий комісаріат амбулаторних карток (форма №25) з вкладними аркушами (форма 25-1У), диспансерні картки і списки осіб, які знаходяться на лікуванні та обліку в міських та районних лікувальних закладах;
  • забезпечити медичну комісію з обстеження призовників медикаментами та необхідним медичним устаткуванням;
  • забов’язати головних лікарів ЦМЛ №1, ЦМЛ №2  забезпечити виконання наказу Департаменту  охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації та Житомирського обласного військового комісаріату від 06.06.11р. (31.05.11) № 450/119 “Про основні заходи по покращанню медичного забезпечення допризовної і призовної молоді в Житомирській області”.  Передбачити персональне  призначення лікарів, які будуть планувати, координувати  і проводити лікувально-оздоровчу роботу серед допризовної і призовної молоді. Встановити їхню підзвітність головним лікарям лікувально-профілактичних установ, в питаннях лікувально-оздоровчої роботи; забезпечити флюорографічне обстеження органів грудної клітини призовників у період проходження ними призову, здачу аналізів, проведення електрокардіограми;
  • керівникам лікувальних закладів під час проведення призову (з 01.04.2015 р. до 31.05.2015 р. та з 01.10.2015 р. по 30.11.2015 р.) у триденний строк повідомляти військовий комісаріат про громадян призовного віку (18-25 років, які не проходили військову службу), які перебувають на стаціонарному лікуванні. Контактний телефон 25-12-34.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #строкова служба #квітень #армія #міськрада #рішення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...