• Головна
  • При Житомирській ОДА оновлять склад громадської гуманітарної ради
09:54, 8 січня 2015 р.

При Житомирській ОДА оновлять склад громадської гуманітарної ради

Важливою складовою життя, як суспільства в цілому, так і окремої людини, є гуманітарна сфера. Сучасний етап розвитку української державності вимагає від владних структур нового осмислення суспільних інтересів, вироблення функціональних механізмів до вирішення гуманітарних проблем.

Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

Ураховуючи пропозиції представників інститутів громадянського суспільства, департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ініціює розгляд питання щодо формування нового складу громадської гуманітарної ради при обласній державній адміністрації.

Громадська гуманітарна рада при обласній державній адміністрації, як консультативно-дорадчий орган, вивчатиме процеси у сфері гуманітарного розвитку Житомирської області та надаватиме пропозиції щодо врахування суспільно значущих інтересів під час вирішення найважливіших питань гуманітарного розвитку; забезпечення дотримання прав і свобод людини у сферах освіти, науки, культури і мистецтва, охорони здоров’я, інтелектуальної та творчої діяльності.

До її складу запрошуються фахівці гуманітарної сфери області, представники інститутів громадянського суспільства, основним напрямом діяльності яких є забезпечення додержання прав і свобод людини і громадянина у сферах освіти, науки, культури і мистецтва, охорони здоров'я, інтелектуальної та творчої діяльності.

У розділі «Громадські обговорення» рубрики «Розвиток громадянського суспільства» розміщено проекти розпорядження голови облдержадміністрації та Положення про громадську гуманітарну раду.

Свої пропозиції та зауваження до зазначених проектів просимо надсилати на електронну адресу до 15 січня ц.р. [email protected]

Довідки за телефоном: 47-46-49 (Сластухіна Світлана Василівна).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ОДА #громадська гуманітарна рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...