• Головна
  • Відбулася колегія управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області
08:41, 22 січня 2015 р.

Відбулася колегія управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області

20 січня відбулося розширене засідання колегії управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області з керівниками установ виконання покарань області та їх заступниками. Участь у засіданні колегії, яку провів начальник управління Валерій Поліщук, взяли заступник голови облдержадміністрації, голова обласної спостережної комісії Ярослав Лагута, начальник відділу Інспекції по особовому складу центрального апарату ДПтС України Олександр Ярмоленко, заступник прокурора Житомирської області Петро Коваленко, заступник начальника Головного управління юстиції в Житомирській області – представник Урядового уповноваженого з прав людини Любов Ткаченко.

Про це передає прес-служба облдержадміністрації.

Під час засідання були заслухані доповіді заступників начальника управління щодо забезпечення правопорядку, режиму нагляду і безпеки в установах виконання покарань області, їх охорони, соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими та ув’язненими, їх медико-санітарного та комунально-побутового забезпечення, залучення засуджених до праці тощо.

«Упродовж 2015 року ми будемо безумовно реалізовувати державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, особливу увагу приділивши розвитку підприємств та майстерень установ, – підкреслив начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області Валерій Поліщук. – Залучення засуджених до праці – це один із основних засобів їх виправлення, і лише комплексний підхід до питань оперативно-службової і виробничо-господарської діяльності дасть позитивний результат».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #пенітенціарної служби України #колегія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...