
13:57, 22 серпня 2011 р.
Азаров не приїде
У нинішніх державних керманичів все ніяк не складається з візитами на Житомирщину. Так, поїздка Президента Януковича до Житомирської області двічі відкладалася, не вийшло приїхати цього разу прем'єру Азарову.
Як повідомила прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації робоча поїздка на Житомирщину Прем’єр-міністра України Миколи Азарова відкладається. Святкування з приводу відкриття розв’язки на трасі Київ-Чоп поблизу села Глибочиця також переноситься на невизначений час.
Але заплановане на 22 серпня відкриття ділянки Житомир – Фастів та перший рейс електропотягу Житомир-Київ-Житомир відбудеться. Про це повідомила прес-служба Південно – Західної залізниці.
За попередніми даними, поїздка прем’єра переноситься на 25 серпня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:27
16 травня
Один рік, який може змінити не лише дітей, а й ваше життя: в Житомирської області закінчується набір на програму «Навчай»
Новини компаній
18:00
15 травня
Оголошення
12:17, 13 травня
18:35, 12 травня
12:17, 13 травня
