• Головна
  • У Житомирі три «жеки» перерахують нараховані тарифи
порушення
11:19, 28 січня 2015 р.

У Житомирі три «жеки» перерахують нараховані тарифи

порушення

Житомирським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України в ході проведення дослідження ринку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій встановлено, що КП “ВЖРЕП № 5”, КП “ВЖРЕП № 9” та КП “ВЖРЕП № 15” при розрахунках з мешканцями житлових будинків за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій застосовували тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з порушенням чинного законодавства України.

Діючі тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій встановлені рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 17.09.2014 № 401, яке було оприлюднено в газеті “МІСТО” 18 вересня 2014 року. Відповідно до частини 5 статті 32 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” тарифи на житлово-комунальні послуги застосовуються не раніше ніж через 15 днів після повідомлення про прийняте рішення споживачів. Отже, зазначені тарифи повинні були застосовуватись з 03.10.2014.

Відповідно до квитанцій на сплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП “ВЖРЕП № 5”, КП “ВЖРЕП № 9” та КП “ВЖРЕП № 15” почали застосовувати діючі тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з 01 липня 2014 року, тобто ще до прийняття рішення виконавчим комітетом Житомирської міської ради від 17.09.2014 № 401. Крім того вказані підприємства у вересні – жовтні 2014 року провели донарахування плати мешканцям будинків за червень 2014 року .

Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало провести мешканцям житлових будинків, які обслуговують відповідні комунальні підприємства, перерахунок плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за період з 01.06.2014 по 02.10.2014.

Про результати розгляду цих рекомендацій комунальні підприємства повинні повідомити Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у десятиденний строк з дня їх отримання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ВЖРЕП #тарифи #порушення #перерахунок
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині поліцейські допомогли жінці повернути дитину, яку тримала у себе бабуся
ПОЛІЦІЯ
На Житомирщині розшукують безвісно зниклу 33-річну Тетяну Холодну
РОЗШУК
У Житомирі чоловік розрахувався карткою і витратив додаткові кошти — переплатив за пальне, бо підприємцю потрібно обслуговувати термінал
АЗС
На Житомирщині чоловік випадково натрапив у полі на каску, під якою виявилися останки солдата Червоної армії, — ФОТО
ІПО ПОШУК
Оголошення
live comments feed...