
09:10, 25 серпня 2011 р.
На Житомирщині рятували чоловіка, на якого впало дерево
Протягом трьох днів, 18-20 серпня, в Житомирському районі на ділянці автодороги Житомир-Левків, рятувальники зі своєю технікою, кожного дня біля 20 чоловік та 4 одиниці техніки, проводили роботи по зрізанню аварійних дерев.
За інформацією УМНС України в Житомирській області, разом з комунальниками вони звільнили дорогу від небезпеки – всім, хто там проїжджав, відомо, що великі, старі тополі могли у будь яку мить «скинути» сухі гілки на проїжджу частину.
На жаль, не всюди пиляли аварійні дерева. 20 серпня рятувальники смт Миропіль надавали допомогу по вилученню тіла 48-річного місцевого жителя з-під дерева, що впало. Чоловік самостійно заготовлював дрова та не розрахував стійкість старого стовбура.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Shifton Field Service у Житомирі: коли виїзний сервіс тримає темп і не зриває домовленості
Новини компаній
12:16
5 лютого
13:30
2 лютого
Оголошення
07:44, 3 лютого
3
10:55, 4 лютого
98
