У Романівському районі військовозобов’язаним вручена 161 повістка

Під час робочої поїздки до Романівського району 4 лютого голова облдержадміністрації Сергій Машковський провів засідання оперативного штабу. Одне з головних питань, що стояло на порядку денному, - проходження четвертої хвилі мобілізації.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Як зазначив військовий комісар Баранівсько-Романівського об’єднаного районного військового комісаріату Сергій Конопатський, завдання першого етапу четвертої хвилі мобілізації виконано на 100%. У Романівському районі військовозобов’язаним вручена 161 повістка, з них 11 –  офіцерам. 61 військовозобов’язаний прибув до комісаріату і пройшов медичний огляд. З них 13 чоловіків вже проходять службу у навчальних підрозділах, в тому числі 1 офіцер. По постачанню техніки завдання також виконане - на базу зберігання смт Озерне доставлена 1 одиниця техніки.

Сергій Конопатський зупинився на проблемі щодо військовозобов’язаних, які не з’явилися у комісаріат за викликом військового комісара. Це 99 чоловіків, які з різних причин не отримали на руки повістки. Така кількість тих, хто не з’явився до військкомату, на думку комісара, пов’язана з відсутністю робочих місць у районі - люди виїжджають за його межі. Матеріали на них передані до районного управління МВС для уточнення місця перебування. До цього залучені також сільські і селищні ради. Матеріали щодо 2 військовозобов’язаних будуть передані до слідчих органів прокуратури. Дії цих людей, що письмово відмовились від отримання повісток, мають ознаки злочину і кваліфікуються як ухилення від військової служби. Такого масового явища, як ухилення від проходження служби за станом здоров’я, у районі не спостерігається.

За повідомленням військового комісара, під час перших трьох хвиль мобілізації до Збройних Сил з Романівського району пішло служити 164 чоловіки. «Цих людей протягом 2015 року ми маємо замінити такою самою кількістю солдатів і офіцерів. Потрібно дати хлопцям можливість відпочити, залікувати рани, моральні і психологічні травми», - зазначив Сергій Конопатський.

Романівський район мобілізація призовники повістка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі