Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні зацікавлений в інвестуванні в Житомирщину

6 лютого голова облдержадміністрації Сергій Машковський зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі, Надзвичайним та Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом та Послом Швейцарії в Україні Крістіаном Шьоненбергером.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

 Поважні гості у рамках візиту до Житомира ознайомилися з декількома підприємствами, котрі працюють з іноземними інвестиціями. Це ДП «Євроголд Індестріз ЛТД», ТОВП «Ферпласт-Україна», ТОВ «Грайф Флексіблс Україна», ТОВ «Данко».

 Крім того, Сергій Машковський відмітив, що Житомирщина має багато проектів і бачення у розвитку, є можливості розвиватися у будь-якому напрямку економіки.

Надзвичайний та Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні Вольф Дітріх Хайм зазначив: «Наш спільний візит сьогодні спрямований на те, щоб побачити, що можна зробити для розвитку промисловості на території області. Нам важливо зрозуміти, що Житомир - це гарне місце для інвестицій. У нас вже є гарні приклади австрійських інвестицій на Житомирщині».

 Крім того, Вольф Дітріх Хайм відмітив, що особливо зацікавлений в інвестуванні в область.

 Директор Житомирського регіонального центру по інвестиціям та розвитку Мирослав Кілар зазначив, що центр здійснює супровідінвесторів на етапі входження в область на безкоштовній основі, допомагає розпочати бізнес. Він також розповів, що у Житомирі під індустріальний парк заплановано використати земельну ділянку площею 22,2 га, але якщо буде багато бажаючих, то можливе розширення ще на 81 га.

Участь у зустрічі також взяв перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин, який репрезентував інвестиційний парк на території міста.

Житомирщина посли Австрія Швеція Японія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі