Житомирський перинатальний центр першим в області отримав сертифікат якості

Житомирський обласний перинатальний центр першим в області отримав сертифікат на систему управління якістю. Процес підготовки до сертифікації на Житомирщині розпочався лише минулого року, коли набув чинності відповідний наказ Міністерства охорони здоров'я України.

Про це 0412 повідомила прес-служба ДОЗ.

Зі слів головного лікаря обласного перинатального центру Юрія Вайсберга, отриманню даного документа передувала велика робота кожного члена колективу. Зокрема, підготовлено пакет відповідної документації та проведено внутрішній аудит. Крім того, працівники перинатального центру підвищували професійну майстерність, набували нових знань та опановували практичні навички на численних тематичних тренінгах.

-Колектив закладу, - зазначив Юрій Вайсберг, - по праву пишається тим, що отримав чергове визнання високої кваліфікації своєї роботи. Варто наголосити на тому, що даний сертифікат є гарантією якості та дає змогу претендувати на отримання вищої категорії.

За словами директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександра Торбаса, лише поодинокі лікувально-профілактичні заклади України сертифіковані на відповідність вимогам національного стандарту.

-Вручення сертифіката, - наголосив Олександр Торбас, - є надзвичайно важливою подією не лише для колективу обласного перинатального центру, а й для всієї медичної спільноти Житомирщини. Сьогодні для лікувально-профілактичних закладів визначені стандарти надання медичної допомоги, які базуються на засадах доказової медицини. Досягнення цих стандартів передбачає й досягнення якості надання самої медичної допомоги.

Керманич охорони здоров’я області також зазначив, що колектив перинатального центру завжди прагнув надавати населенню послуги тільки високої якості.

-Тут навчилися професійно управляти цим процесом. А це - запорука задоволеності пацієнтів наданою медичною послугою, - констатував Олександр Торбас.

Наразі над підготовкою до отримання такого сертифікату працюють колективи обласного медичного консультативно-діагностичного центру, обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського та інших лікувально-профілактичних закладів.

Довідково.

Житомирський обласний перинатальний центр було відкрито у липні 2012 року. Заклад створений на базі існуючого центру охорони здоров’я матері та дитини. За кошти держави, місцевого бюджету та спонсорської допомоги була проведена його реорганізація, і заклад офіційно отримав нову назву.

Повністю реконструйовано приміщення центру. Створені нові структурні підрозділи: відділення постінтенсивного догляду та виходжування недоношених дітей, бактеріологічна лабораторія, розширені можливості обласної медико-генетичної консультації (виявлення вад розвитку плода, прогнозування народження дітей з хромосомною патологією).

Одним з важливих аспектів покращення надання допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим стало відкриття унікального відділення інтенсивної терапії новонароджених для виходжування глибоко недоношених дітей. Вперше на пострадянському просторі вдалось виходити немовля, яке народилось з критично низькою вагою – 490 грамів. Відкриття нового відділення дало змогу удосконалити і покращити якість неонатологічної допомоги недоношеним дітям з малою масою тіла при народженні.

Відкриття перинатального центру дозволило залучити в область новітню апаратуру та технології, які допомагають мінімізувати відсоток складних випадків під час пологів та стали у нагоді при ранньому виявленні патологій у вагітних і особливо при виходжуванні тяжких малюків.

Житомирський обласний перинатальний центр визнаний Міністерством охорони здоров’я України базовим закладом з впровадження перинатальних технологій на території України.

Житомир перинатальний центр система якості сертифікат
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі