Співпраця міліції Житомирщини з громадою приносить позитивні результати

Реальні кроки по налагодженню ефективної співпраці з підприємцями та громадою міста Житомира вкотре зроблені в обласному Управління внутрішніх справ.
Загалом, дієва допомога працівникам органів внутрішніх справ від спортивного клубу «Авіатик» стала уже постійною. Минулого року працівники міліції разом з членами клубу започаткували нестандартні рейди з використанням авіації для виявлення незаконних посівів нарковмісних рослин, а нині долучились і до розшуку безвісно зниклих громадян.
Можливості легкомоторних літаків дозволяють на відносно незначній висоті оглянути досить масштабні ділянки і краще скоригувати сили міліції щодо необхідності зосередження уваги на тих чи інших зонах пошуку.
- Це забезпечує ефективніше використання наявних сил та засобів органів внутрішніх справ, - переконаний начальник УМВС України в Житомирській області Юрій Івакін. – Ми звернулись за допомогою до наших добровільних помічників і вони відразу відгукнулись. В одному з районів області зник 63-річний чоловік, який вийшов з дому у господарських потребах і не повернувся. Спільна рейдова група упродовж незначного часу з висоти польоту оглянула довколишню територію і визнали, що ймовірність випадкового заблукання людини досить незначна. Ми відразу спрямували свої сили на відпрацювання інших причин та версій раптового зникнення чоловіка.
Окрім того, допомога громади має й інший практичний характер. Нещодавно керівник спортивного клубу, підприємець, військовий офіцер, що пройшов і Афганістан, і Чорнобиль, Леонід Крігер у присутності членів колегії УМВС особисто вручив представникам Слідчого управління 10 нових комп’ютерів, побажавши при цьому, аби нова техніка допомагала слідчим області у їх повсякденній роботі по захисту прав людини.
- Люди, які пройшли війну, належать до особливого братства, члени якого об’єднані невидимими і дуже часто невідомими іншим життєвими цінностями та пріоритетами, - зазначив, дякуючи за дієву співпрацю та взаєморозуміння, очільник обласного управління Юрій Івакін.
Така допомога у матеріально-технічному оснащенні слідчих підрозділів, що нині проходять етап апробації екперименту по впровадженню вертикальної системи підпорядкування, у свою чергу, наголосив начальник Слідчого управління УМВС Василь Дячук, звичайно ж, актуальна та своєчасна.


Алла Ващенко
СЗГ УМВС України
в Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі