Молодіжний фотоконкурс у Бердичеві. Фото

Наприкінці минулого тижня, молодь вирішила провести на завершення літніх канікул фотовиставку. Задум та реалізація виявилася доволі цікавими та змістовними. Невимушена молодіжна атмосфера, гарна погода – одним словом усе проводилося так, як і має проводитись у таких випадках. Дорослих поблизу видно не було, а тому все сприяло творчості. Стіни з двох боків від входу до міського Палацу культури імені Олексія Шабельника, більш ніж у два ряди були заповнені конкурсними фотороботами. На сходах лаштувався до виступу місцевий музичний гурт. Як виявилось пізніше - усе це було частиною цілої вечірньої програми заходів.
Фотовиставку організував Сергій Ігнацевич, молодий фотограф-початківець. За його словами, це має привернути увагу міста до фотографії. На моє питання «чи варто займатись фотографією в Бердичеві?», довелось почути доволі не очікувану відповідь: «Якщо я почну рекламувати цю професію, тоді всі стануть фотографами. В мене буде велика конкуренція». Щось подібне мені років десять тому довелося чути в нашому місті від одного з викладачів. Важливо, що за весь цей час так і не вдалось почути про гарних фахівців навчених цим педагогом. Сьогодні, він готується до виходу на пенсію, і вже тепер бідкається про те, який низький рівень знань у його студентів. І якщо молодий хлопець ще має нагоду в подальшому навчанні дізнатися, що конкуренція – це процес покращення якості товарів чи послуг, що зазвичай вимагає постійного розвитку, то нашому горе-викладачу це для себе відкривати вже пізно.
Як би там не було, ніяких вікових обмежень до авторів робіт організатори фотовиставки не висували. Взяти участь могли і професіонали, і початківці – одним словом усі ті, хто любить тримати камеру в руках. Доволі багато світлин мали високий художньо-естетичний рівень. То тут, то там, автори фотографій підводили до «творінь» друзів, щоб показати плоди своєї праці. Перед початком програми почесні місця імпровізованої президії зайняли Вадим Камінський, Олександр Лотоцький та Валерій Мельников (голова журі). Молодь вирішила не обирати переможців. Попри це, приз глядацьких симпатій здобув власник фотографії, що набрала найбільшу кількість голосів. Ним виявився Олег Мартинюк (в центрі фото) із цуценям чорного кольору та добрими очима.  Сергій Ігнацевич поділився своїми враженнями щодо ходу вибору найкращого фото: «Цікаво було спостерігати за голосуванням. Вийшло не зовсім так, як я очікував. В кожної людини, яка обирає своє бачення та уподобання, тому передбачити хід голосування просто неможливо».
Неймовірно приємно, що в нашому місті є молодь, яка іноді готова зробити гарний захід, хоча б для себе та оточуючих. Адже, якісні події-заходи, дорослі часто роблять лише для «годиться» або банальної галочки. Цього разу, в нашому місті, любов до світлин закарбованої історії, зібрала демократичну молодь Незалежної країни.

Молодіжний фотоконкурс у Бердичеві. Фото, фото-1
Молодіжний фотоконкурс у Бердичеві. Фото, фото-2
Молодіжний фотоконкурс у Бердичеві. Фото, фото-3
Молодіжний фотоконкурс у Бердичеві. Фото, фото-4
Молодіжний фотоконкурс у Бердичеві. Фото, фото-5
Молодіжний фотоконкурс у Бердичеві. Фото, фото-6
РІО Бердичів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі