Webometrics засвідчив посилення позицій Житомирського вишу серед вітчизняних і світових ВНЗів

Днями одна із найавторитетніших світових експертних груп Webometrics опублікувала рейтинги вищих навчальних закладів станом на січень 2015 року.

Серед 299 вузів України, що увійшли до рейтингу,  Житомирський державний університет імені Івана Франка піднявся на 25 сходинку і знову став першим серед житомирських вишів.

У загальносвітовому ж рейтинг-листі Webometrics, який містить близько двадцяти двох тисяч університетів світу, ЖДУ імені Івана Франка перемістився з 3968 на 3885 місце. Порівняно із рейтингом липня 2014 року ЖДУ імені Івана Франка піднявся у загальносвітовому рейтингу вузів на 83позиції. При цьому університет випередив Національний університет нафти і газу, який зайняв 26 у загальноукраїнському та 4107 позицію у загальносвітовому рейтингу, Тернопільський державний медичний університет – 30 та 4371 позиція в рейтинг-листі, Національний університет Острозька академія – 36 та 4646 місця у списку,  Тернопільський національний педагогічний університет – 38 та 4917 сходинки, Київський Університет імені Бориса Грінченка – 48 та 5336  позиція в рейтинг-листі, Львівський національний медичний університет – 61 і 6194 позиції, Національну академію внутрішніх справ – 63 та 6306 сходинки рейтингу.

Щодо житомирських вишів, то Житомирський державний технологiчний університет зайняв 65 у загальноукраїнському та 6488 позицію у загальносвітовому рейтингу, Житомирський національний агроекологічний університет – 153 та 11256 позиція в рейтинг-листі, Житомирський військовий інститут С. П. Корольова Національного авіаційного університету  – 227 та 4646 місця у списку.

Січневі результати ранжування однієї із найавторитетніших світових експертних груп Webometrics вкотре засвідчили посилення позицій ЖДУ імені Івана Франка серед вітчизняних і світових ВНЗів, а  також  стабільність позицій ЖДУ в регіоні.

Житомир ЖДУ Франка рейтинг Webometrics,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі