У Житомирі відкриється фотовиставка «Війна. Без глянцю»

17 лютого у холі Житомирської обласної універсальної наукової  бібліотеки ім.О.Ольжича  відбудеться відкриття фотовиставки "Війна. Без глянцю".

Автором фотографій є житомирський десантник Валерій Логінов, який кілька місяців обороняв Донецький аеропорт і паралельно знімав воєнні будні українських “кіборгів”.

У підготовці виставки десантнику 95-ї ОАЕМБр допомагали житомирські фотографи Сергій Григорчук та Олексій Лубягін.

На відкритті виставки будуть присутні герої фото - військовослужбовці 95-ї ОАЕМБр, які зможуть розповісти про умови, в яких були зроблені фото.

“Неймовірно цінним є погляд зсередини, і навіть не погляд, а сприйняття фотографом війни, людей і ситуації, відчуття автором явища війни в цілому і ситуації зокрема, - пише в анонсі до події один з її організаторів житомирський фотограф Олексій Лубягін: - Одразу мушу попередити, що виставка дуже непроста. Вона була непростою в підготовці і непростими кадрами наповнена. Всього на виставці буде представлено більше сотні знімків. Ми разом з Валерієм Логіновим і Сергієм Григорчуком в декілька заходів відбирали фотографії, і кожен раз при відборі мене охоплювало хвилювання від того, що я бачив на світлинах. Не подумайте, що там якась суцільна "чорнуха" і "стандартні" жахи війни, навпаки, там багато усміхнених людей і звичайних побутових моментів, але це чіпляє і хвилює ще більше.

Звичайно там багато фотографій страшних моментів, але як виявилося війна - це не лише війна…

Це те, що ви навряд чи побачите в інтернеті чи, Боже збав, в телевізорі.

Від деяких фото “мурахи по шкірі”, і вони закарбовуються в пам’яті назавжди. А ще, це виставка про фотографію, про те, що в ній головне, про функцію, яку вона виконує.

В фотографях Аскольда присутні і документальність, і момент, і робота з композицією і світлом, а головне в них присутня душа. І звичайно, привіт фотографам, які зациклюються на техніці: всі фото зроблені дуже простою камерою, але вони цікавіші і цінніші, ніж сотні тисяч фотографій, зроблених дорожезними системами.

Виставка триватиме з 17 по 22 лютого. Вхід вільний.

Житомир фотовиставка Аскольд Війна без глянцю Валерій Логінов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі