Контролерами Коростеня виявлено 29 випадків порушень правил торгівлі алкогольними напоями

Питання обмеження продажу алкогольних напоїв у місті Коростені обговорювалось під час засідання „круглого столу” за участю представників бізнесу, влади, контролюючих органів та громадських організацій міста.
Наразі у Коростені із 365 магазинів, павільйонів та закладів ресторанного господарства 166 або 45 % торгують алкогольними напоями та пивом.
Працівниками Коростенської об’єднаної податкової інспекції в результаті спільних дій з іншими контролюючими органами району виявлено 29 випадків порушень правил торгівлі алкогольними напоями, в тому числі 15 випадків продажу слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, 13 випадків доведення неповнолітніх до стану сп’яніння, 1 випадок порушення ліцензійних умов продажу алкогольних напоїв.
Учасники засідання констатували факт того, що почастішали скарги мешканців на гучні нічні розваги, які заважають відпочинку, саме з тих будинків, поблизу яких розміщені заклади торгівлі, які працюють цілодобово. На жаль, обмеження в часі продажу пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв закладами торгівлі на законодавчому рівні немає, тому нагальною є необхідність нормативного врегулювання цього питання на місцевому рівні.
З метою профілактики впливу та протидії проявам пияцтва серед населення, попередження правопорушень, пов’язаних із вживанням алкоголю, впорядкування продажу алкогольних напоїв у торговельній мережі міста, міська рада запропонувала на розгляд та обговорення проект регуляторного акту, яким передбачено ряд заходів щодо впорядкування продажу та культури споживання алкогольних напоїв, що сприятиме забезпеченню правопорядку, дотриманню тиші в нічні години та скороченню попиту на алкоголь, особливо серед молоді міста. Учасники «круглого столу» плідно попрацювали для громади міста Коростеня.


Сектор масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян Коростенської ОДПІ


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі