День знань не пройшов осторонь податківців Житомирщини

Першого вересня усі навчальні заклади нашої держави веселим передзвоном Першого Дзвоника сповістили про початок нового навчального року.
День Знань - дійсно всенародне свято. Особливо це відчувається, коли бачиш оченята першокласників, які стоять на шкільних подвір’ях, очікуючи чогось нового, цікавого. А дорослі, поряд з ними, завжди згадують своє дитинство, вчителів, разом з якими набували життєвого досвіду.
Діти - це наше майбутнє, наша зміна, завтра уже їм працювати, творити, господарювати на цій землі, і кожному з них, крім професійних навичок, знадобляться знання фінансово - господарського устрою держави, знання основних законів оподаткування. Саме тому спілкування податківців із школярами стало звичайним для працівників органів державної податкової служби Житомирської області. Фахівці податкових органів регулярно зустрічаються з учнями загальноосвітніх шкіл, середніх та вищих навчальних закладів, читають тематичні лекції з податкового законодавства, застосовують активні форми і методи навчання – вікторини, різноманітні конкурси, ділові ігри тощо. Учнівська молодь є постійним відвідувачем податкових інспекцій, знайомляться з основними функціями, напрямами роботи податкового відомства.
Цьогоріч 1 Вересня податківці області в черговий раз прийняли участь в урочистих лінійках, присвячених цьому святу. Теплі вітання дітям і їх батькам, побажання успіхів у навчанні пролунали у їх промовах, а спілкування з вчителями та керівництвом шкіл дало змогу визначити основні напрямки роботи по ознайомленню школярів з основами податкового законодавства України у розпочатому навчальному році. Для шкільних бібліотек були передані книжки «Податкова абетка» та “Податки очима дітей», за допомогою яких дітям легко буде зрозуміти, що таке податки і для чого вони потрібні.
Загалом податківці плекають надію, що наступне покоління зростатиме розумним, усебічно розвиненим, працьовитим, патріотичним.

День знань не пройшов осторонь податківців Житомирщини, фото-1
День знань не пройшов осторонь податківців Житомирщини, фото-2
День знань не пройшов осторонь податківців Житомирщини, фото-3
День знань не пройшов осторонь податківців Житомирщини, фото-4
День знань не пройшов осторонь податківців Житомирщини, фото-5
День знань не пройшов осторонь податківців Житомирщини, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі