Якість харчування засуджених на контролі управління ДПтС України в Житомирській області

18 лютого на базі Житомирської виправної колонії (№4) відділом ресурсного та інженерного забезпечення управління ДПтС України в Житомирській області були організовані навчально-методичні збори із заступниками начальників УВП області з інтендантського та комунально-побутового забезпечення, старшими інспекторами відділів І та ГЗ та завідуючими їдалень установ.

Під час зборів відбулось контрольне приготування їжі, проведенні практичні заняття з організації харчування та хлібопечення, торгівельного обслуговування осіб в місцях позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

Учасники зборів мали змогу ознайомитись із роботою їдальні Житомирської ВК-4, пекарні, квасильно-засолювального пункту, овочесховища, крамниці для засуджених, умовами проживання засуджених з числа господарського обслуговування.

Увага присутніх зверталась на дотримання технології приготування їжі, ширшого використання в раціоні засуджених зелені та вітаміновмісних овочів, які вирощуються у теплицях установ, та на заходи по раціональному використанню ресурсів на об’єктах комунально-побутового забезпечення.

Наприкінці зборів були заслухані звіти заступників начальників установ по питаннях проведеної роботи з комунально-побутового забезпечення засуджених у 2014 році та прийняті заліки по знаннях нормативно-правових документів, які регламентують діяльність служби.

Т.в.о. начальника відділу ресурсного та інженерного забезпечення управління ДПтС України в Житомирській області Богданом Метельським були доведені вимоги по подальшому поліпшенню якості харчування засуджених і ув’язнених та приведення до європейських стандартів умов їх тримання.

Якість харчування засуджених на контролі управління ДПтС України в Житомирській області (фото) - фото 1Якість харчування засуджених на контролі управління ДПтС України в Житомирській області (фото) - фото 1Якість харчування засуджених на контролі управління ДПтС України в Житомирській області (фото) - фото 1Якість харчування засуджених на контролі управління ДПтС України в Житомирській області (фото) - фото 1Якість харчування засуджених на контролі управління ДПтС України в Житомирській області (фото) - фото 1Якість харчування засуджених на контролі управління ДПтС України в Житомирській області (фото) - фото 1Якість харчування засуджених на контролі управління ДПтС України в Житомирській області (фото) - фото 1Якість харчування засуджених на контролі управління ДПтС України в Житомирській області (фото) - фото 1

Житомир виправна колонія засудженні харчування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі