У Житомирі обговорили підсумки роботи прокуратури області

18 лютого, прокурор області Дмитро Лубчук провів прес-конференцію із журналістами центральних і регіональних засобів масової інформації.

На зустрічі із журналістами керівник відомства розповів про підсумки роботи прокуратури області за 2014 рік та першочергові завдання поточного року. Про це інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.

Дмитро Лубчук, зокрема, повідомив про реформування органів прокуратури, стан досудового розслідування у кримінальних провадженнях, пов’язаних з акціями Євромайдану, результати роботи з протидії та виявлення корупційних злочинів, здійснення представницьких функцій органів прокуратури, з питань додержання законодавства у земельній сфері, захисту прав і свобод дітей та інших пріоритетних напрямах діяльності.

Прокурор області навів конкретні факти та цифри.

Минулого року, наприклад, на захист інтересів держави у бюджетній сфері прокурорами подано позовів на суму понад 28 млн грн. Судами задоволено позови даної категорії на суму 44 млн грн. За заявленими позовами з питань збереження бюджетних коштів, законності відчуження земельних ділянок та об’єктів державної власності, унаслідок вжитих прокуратурою заходів виконано судових рішень на 69,4 млн грн.

Більше про зустріч прокурора області Дмитра Лубчука із журналістами – у наступних повідомленнях.

Житомир прокуратура Лубчук підсумки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі