Новоград-Волинський район активно підтримує військовослужбовців на сході держави

Заступник голови Новоград-Волинської райдержадміністрації Наталія Даниленко під час ефіру на телеканалі СК-1 поділилася, чим живе район, як реагує на виклики часу.

 У регіоні майже завершилась робота по мобілізації військовозобов’язаних. План по забезпеченню мобілізаційних ресурсів виконаний на 97,5%.

 Велика допомога надається військовослужбовцям, що перебувають на сході. За словами Наталії Даниленко, з початку проведення антитерористичної операції було створено координаційний штаб, за допомогою якого для військових було зібрано близько 2 млн. грн. на придбання акумуляторів, запчастин, бронежилетів. Постійно триває збір продуктів харчування. Для обігріву вояків на схід і на місцевий полігон було відправлено понад 5 тис. мішків сухих дров. Дуже активно працюють волонтери.

 Не залишаються поза увагою і родини військовослужбовців. За рахунок коштів сільських рад їм було видано від 1 до 3 тис. грн. матеріальної допомоги. З районного бюджету від 1 до 4 тис. грн. було виділено для лікування поранених бійців. Новоград-Волинський район під час бойових дій втратив 10 бійців. Їх родинам було спрямовано 5 тис. грн. з районного бюджету і 10 тис. грн. з благодійного фонду. Організацію поховань також бере на себе район.

 У регіоні проводиться велика роз’яснювальна робота серед населення щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.  Надруковані і розміщені у людних місцях пам’ятки для населення, працює цілодобова «гаряча лінія».

 Наталія Даниленко повідомила, що у районі є 29 протирадіаційних укриттів, 11 з яких готові до прийому людей, є також 26 підвальних приміщень.

 На території Новоград-Волинського району проживають 223 тимчасово переселені особи, 92 особи повернудися на місце постійного проживання. Вирішенням всіх питань переселенців займається координаційей штаб, Людям виділяється грошова допомога, надається одяг,  продукти харчування. У районі створено банк житла, який готовий сьогодні прийняти ще 22 переселенці.

 

Новоград-Волинський підтримка військові допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі