У Житомирі відбулась прес-конференція театру тіней «Teulis»

19 лютого, в актовій залі Житомирського коледжу культури та мистецтв імені Івана Огієнка відбулась прес-конференція театру тіней «Teulis» за участю директора театру Романа Соколова, режиссера Віталія Сусловця  та акторкою Аліною Німенко.

Завдяки номеру «Крик душі», який спершу був представлений в Італії та в якому показуються події в Україні, театр став відомий і в нас.

У 2015 році театр тіней святкує чотири роки. Назву театру «Teulis» дали самі актори, якщо читати навпаки – Siluet (силует).

За словами Романа Соколова, вони чекали коли люди дадуть оцінку їхній роботі – це сталось, тому вони вирішили гастролювати з програмою «Крик душі» по всій Україні. Українці з 25 міст (окрім Донецька та Луганська) матимуть змогу побачити щось незвичне та оригінальне. Роман говорить, що цим двом містам зараз не до виступів і як тільки мирне життя повернеться до регіону – вони з радістю представлять свою програму і там.

«Ми маємо свої результати, чим пишаємось, але хотілось би, щоб кожен номер змусив людей в залі встати, розплакатись або засміятись – визвав емоції, – сказав Роман Соколов, – В шоу, яке ви побачите у Житомирі, будуть брати участь 14 людей, але тих, хто буде працювати в «тінях» за екраном буде усього дев’ять. Я вважаю, що на даний момент цих акторів нам достатньо. Тільки коли підготовка до гастролів для нас стане не чимось унікальним, а буденним – тоді ми плануємо збільшити кількість артистів».

Режисер театру Віталій Сусловець  розповів яку музику він підбирає до номера, чому саме той чи інший трек. Поділився секретами створення номера. Постановку «Крик душі» він підготував за два з половиною дні і актори майже без тренувань представили її за кордоном.

«Дуже важко передати якість почуття, коли ти не бачиш глядачів і вони не бачать тебе. Тільки музика, яка підбирається до кожного з номерів збуджує ці почуття. Не всі можуть передати це, цим потрібно жити», - розповіла акторка театру тіней Аліна Німенко.

Роман, Віталій та Аліна запрошують усіх житомирян на виступ театру тіней «Teulis» у Житомирі, 22 березня, в Облмуздрамтеатрі.  Шоу буде тривати 1 годину 20 хвилин. Роман обіцяє, що програма «Крик душі» вразить кожного до глубини душі, це буде те, що ми не забудемо ніколи.

Житомир пресконференція театр тіней
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі