
09:49, 20 лютого 2015 р.
В Овруцькому районі на пожежі загинули старенька мати з двома синами
Вогонь забрав життя 78-річної власниці будинку та двох її синів – 1972 та 1977 років народження.
Про це повідомляє У ДСНС у Житомирській області.
"20 лютого близько 3-х годин ранку до ДСНС м. Овруч надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку, що у селі Кирдани. Дзвінок надійшов від сусідки, яка прокинулась від того, що у поруч розташованому будинку вже стріляв шифер. Рятувальники з’ясували, що загорання виникло у прибудованій кімнаті житлового будинку (веранді). Також сусіди стверджували, що у приміщенні можливо знаходиться 78-річна власниця та її сини – 1972 та 1977 років народження", - йдеться у повідомленні.
Під час проведення розвідки надзвичайники на підлозі, у дальній кімнаті будинку, виявили тіла трьох людей – господарки та її дітей.
Бійці ДСНС своїми справними діями о 03:37 локалізували загоряння. Остаточна ж ліквідація відбулася в 06:15.
За попередньою версією, ймовірна причина виникнення займання – коротке замикання в електромережі. Наразі усі обставини з’ясовуються фахівцями.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
18:35
4 грудня
16:00
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
17:00
2 грудня
Оголошення
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
