Визначено кращих підприємців Житомирщини

2 вересня 2011 року з нагоди Дня підприємця у Житомирській облдержадміністрації пройшли урочистості, у яких взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, перший заступник голови Державної податкової адміністрації у Житомирській області Катерина Самчук,  начальник головного управління економіки Зінаїда Янченко, делегації від районів і міст області, представники громадськості та громадських організацій, представники обласних установ та організацій, переможці щорічного обласного конкурсу „Кращий підприємець року”.
З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко. Він підкреслив роль підприємництва у здійсненні економічних реформ, вирішенні соціально-економічних проблем. На Житомирщині працюють понад 5 тис. малих підприємств. 22% з них займаються торгівельною діяльністю, 17% –сільськогосподарським виробництвом, 5% – автотранспортом і зв’язком. Велика увага в області приділяється розвитку промисловості, підтримці малого підприємництва. Активно заявляє про себе громадська рада, що працює при облдержадміністрації, на стадії формування Рада підприємців. Від імені голови облдержадміністрації Сергія Рижука, голови обласної ради Йосипа Запаловського і від себе особисто Віктор Балюрко сердечно привітав підприємців з професійним святом, побажав їм міцного здоров’я, удачі в бізнесі, невичерпної енергії.
Кращих представників підприємницьких структур області визначив оргкомітет конкурсу „Кращий підприємець року”. До складу організаційного комітету увійшли представники обласних установ, громадських організацій та об’єднань громадян, в тому числі і представники Державної податкової адміністрації у Житомирській області.
Переможців відзначили у 12 номінаціях.
У номінації «Середній бізнес. Кращий керівник року» визнано кращим Валерія Мельника - директора товариства з обмеженою відповідальністю «Аграрний фонд Терещенка» Чуднівського району.
Першим у номінації «Малий бізнес у промисловості» стало комунальне підприємство «Малинська районна друкарня» Малинського району (директор - Михайло Противень).
У номінації «Малий бізнес у торгівлі та наданні послуг» перемогло спільне багатопрофільне мале підприємство «Прогрес-М» міста Житомира (директор – Юрій Станішевський).
Першим у номінації «Кращий аграрій року» стало приватне підприємство «Імпак» Андрушівського району (директор – Сергій Маліновський).
«Кращим суб’єктом зовнішнього ринку» визнано товариство з обмеженою відповідальністю «Юнігран» Малинського району (генеральний директор – Сергій Диняк).
У номінації «Виробник найякіснішої продукції» перемогло товариство з обмеженою відповідальністю спільне українсько-німецьке підприємство «Атем-Франк» міста Житомира (генеральний директор – Артур Тер-Тумасов).
«Кращим молодим підприємцем (віком до 35 років)» визнано Антона Михайлова – комерційного директора товариства з обмеженою відповідальністю «Втормет-Житомир» Житомирського району.
У номінації «Успішна бізнес-леді» кращою стала Наталія Самчук – генеральний директор приватного підприємства «Чуднів-фарма» Чуднівського району.
У номінації «За благодійність і меценацтво» перше місце присуджено товариству з обмеженою відповідальністю «Юнік Фарма» міста Новограда-Волинського (директор - Михайло Махінов).
Кращим у номінації «Сумлінний платник податків» визнано закрите акціонерне товариство «Ліктрави» міста Житомира (директор – Федір Крисан).
У номінації «Кращий роботодавець» кращим стало товариство з обмеженою відповідальністю «ДП Рельполь Альтера» Черняхівського району (директор – Богдан Пужак)
«За інновації в малому бізнесі» перше місце отримало приватне науково-виробниче підприємство «Промекс» міста Житомира (директор – Тетяна Андрієнко).

ДПА у Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі