Норвезька нафтова компанія подарувала пожежну машину

5 вересня разпочилась довга подорож для пожежної машини, подарованої норвезькою нафтовою компанією СтатОіл.

Місто ТІСВЕР

Пожежна машина 84 року випуску в очікуванні нових викликів та завдань в області, де пожежне знаряддя є дуже необхідним. Пожежний «Мерседес» прямує в м. Коростень, що поблизу Чорнобиля.

Компанія СтатОіл подарувала цю пожежну машину благодійній місії «Віра. Надія. Любов», яка розташована в м. Хаугесунді та має склад в м. Бігнесі на острові Кармьой. Разом з машиною, яка пройшла сервісне обслуговування перед відправкою, компанія виділяє 50 000 крон (8 300 доларів) на доставку її до місця призначення.
Це вже не перший раз, коли компанія СтатОіл робить такі подарунки.  Машина передається пожежній станції, яка вже має подібну, подаровану раніше.
- Ми робимо це з практичних міркувань. Люди в Україні  дуже здібні майстри, таким чином вони зможуть ефективно використовувати обидві машини для подолання надзвичайних ситуацій в Коростені та районі, - говорить Свейнунг Біркеланд, який вже восьмий раз їде в Україну.

Використовують вільний час, щоб допомагати
З собою в поїздку вони беруть Свейна Еріка Тінделанда та Столе Несхейма, які також працюють на пожежній станції в Корстьо. Разом ці три пожежники погодились витратити свої вихідні, щоб доставити пожежну машину в Україну, по розрахунках вони будуть на місці в четвер увечері.
- Якщо все буде добре на кордоні, то цей план здійсниться, - говорить керівник місії «Віра. Надія. Любов» Відар Аксельсен. Хто-хто, а він добре знає, що переїзд не завжди буває безпроблемним.
- В Україні дуже складна бюрократична система. Минулого разу були багатомісячні проблеми пов’язані з митним оформленням пожежної машини, проте тільки завдяки розпорядженню  президента та міністра МНС питання вирішилося позитивно.
Хоча ця пожежна машина вважається «списаною» в Норвегії, в Чорнобильській зоні - вона  серед найкращих.

«Віра. Надія. Любов»
Місія «Віра. Надія. Любов» була заснована в  жовтні 1995. Вони мають вантажівку, яка 20 разів на рік прямує в Україну з гуманітарними вантажами. З собою везуть одяг, постіль для лікарень, медичне обладнання, швидкі допомоги, ліжка та багато іншого обладнання, зібраного в області Хаугаланд та м. Берген.   

Хаугесунд Авіс, Кнут Е. Сандерсен (Knut E. Sandersen)

www.prokorosten.net
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі