У Житомирі відбулися навчання молодих офіцерів (ФОТО)

У Житомирі завершився навчально-методичний збір з випускниками вищих військових навчальних закладів 2011 року, які прибули для проходження офіцерської служби у з’єднання та військові частини 8-го армійського корпусу

У Житомирі завершився навчально-методичний збір з випускниками вищих військових навчальних закладів 2011 року, який проходив під керівництвом командира 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України генерал-майора Віктора Муженка.

За повідомленням прес-служби Міноборони, цьогорічний збір проходив протягом п’яти діб на базі 13-го окремого аеромобільного батальйону та 240-го центру підготовки підрозділів.

До заходу було залучено 98 молодих офіцерів. Для більш якісного проведення занять лейтенантів розділили на групи за належністю до родів військ.

– Головною метою збору стало визначення особистого рівня теоретичної і практичної підготовки кожного лейтенанта, вивчення організації діяльності військових частин корпусу та удосконалення навичок з навчання та виховання підлеглих відповідно до посад, на які офіцери призначені, – повідомив тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира армійського об’єднання з бойової підготовки підполковник Олександр Коломієць.

Лекційні та практичні заняття з учасниками проводили начальники родів військ і служб управління 8-го армійського корпусу. Серед практичних занять – водіння танків, БМП та автомобілів, вогнева та фізична підготовка тощо.
У ході проведення культурно-виховних заходів молоді офіцери зустрілися з ветеранами Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил під час екскурсії до музею Бойової слави 25-го гарнізонного Будинку офіцерів.

Як наголосив командир 8-го армійського корпусу генерал-майор Віктор Муженко, завдяки проведенню збору командування армійського об’єднання отримало можливість спланувати конкретну роботу з кожним з випускників військових вишів з метою підготовки молодих офіцерів до проведення занять з підлеглим особовим складом.
За майстерність та кращий рівень особистої підготовки, виявлені під час проведення збору, генерал-майор Віктор Муженко вручив годинник та грамоту заступнику командира гаубичної самохідно-артилерійської батареї з озброєння гаубичного самохідного артилерійського дивізіону 30-ї окремої механізованої бригади лейтенанту Леоніду Давидовському.

Крім того, грамотами були нагороджені командир взводу інженерних конструкцій інженерно-понтонного батальйону 12-го інженерного полку лейтенант Артем Шиманюк та командир взводу дегазації обмундирування роти радіаційного, хімічного та біологічного захисту 307-го окремого батальйону РЕБ лейтенант Віктор Майданович.

У Житомирі відбулися навчання молодих офіцерів (ФОТО), фото-1
У Житомирі відбулися навчання молодих офіцерів (ФОТО), фото-2
У Житомирі відбулися навчання молодих офіцерів (ФОТО), фото-3
У Житомирі відбулися навчання молодих офіцерів (ФОТО), фото-4
У Житомирі відбулися навчання молодих офіцерів (ФОТО), фото-5
У Житомирі відбулися навчання молодих офіцерів (ФОТО), фото-6
У Житомирі відбулися навчання молодих офіцерів (ФОТО), фото-7
У Житомирі відбулися навчання молодих офіцерів (ФОТО), фото-8
Рупор Житомира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі