У Житомирі презентують нові шахи - троє гравців на одній шаховій дошці

  04 березня у Житомирі відбудеться презентація нової шахової гри третього тисячоліття - троє гравців на одній шаховій дошці.

Даний проект є благодійною акцією нашої організації, що спрямований на підвищення інтелектуального потенціалу країни та за своїм змістом спрямований на підготовку високоінтелектуальних управлінських кадрів на самих високих рівнях.

Вперше ця гра була презентована у м. Відень (Австрія) 2013 р., де викликала неабиякий інтерес та схвалення серед присутніх. Протягом 2013 – 2014 рр. презентації  відбулися також в деяких містах України.

Незвичайність та специфіка даної акції полягає в тому, що мова йде про принципово нову шахову гру, яка була створена нашим вітчизняним автором. Брати участь у ній можуть одночасно три особи.

Саме цим особливостям буде присвячена дана Презентація, на якій сам автор розповість  присутнім про свій задум. Презентація буде супроводжуватися демонстрацією реальної гри.

  Презентація нової шахової гри відбудеться  під егідою Центру громадянських ініціатив «Восьме небо» в готелі «Reikartz Житомир» (пл. Замкова, 5/8, , 1-й поверх).

Початок о 14:00.

Вхід — по запрошеннях.

За додатковою інформацією звертатись за тел. (098) 633-66-97.

Житомир шахи презентація троє гравців
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі