У Житомирі відбувся достроковий 135-й випуск молодих офіцерів

28 лютого, останнього зимового дня, на плацу Житомирського військового училища ім. С.П.Корольова відбувся достроковий 135-й випуск молодих офіцерів. За 5 років навчання випускники сформувалися як вольові командири, фахівці вищого гатунку, люди, які можуть і вміють професійно захищати свою Батьківщину. На плечі молодих хлопців разом із офіцерськими зірками лягає величезна відповідальність за особовий склад, який буде в них у підпорядкуванні, за виконання бойових завдань, захист інтересів нашої держави.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

 118 випускників інституту отримали військові звання лейтенантів і дипломи. Молодих офіцерів вітали начальник Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова Юрій Даник, народний депутат України Борислав Розенблат, голова Житомирської обласної ради Віталій Француз, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський, голова Державної екзаменаційної комісії Олег Єгоров, заступник міністра оборони з озброєння на початку створення Збройних Сил України генерал-полковник Іван Олійник.

Першим отримав диплом з відзнакою і золотою медаллю із занесенням на дошку пошани лейтенант Валерій Косіков, який є активним учасником наукового і громадського життя інституту, стипендіатом стипендії ім. С.П.Корольова Житомирської обласної ради та іменної стипендії генерала армії Ватутіна, членом вченої ради військового інституту. Валерій каже, що свій вибір – стати офіцером - зробив ще 5 років тому і жодного разу не пошкодував про це. Він запевнив присутніх, що всі отримані знання, всі навички і вміння застосовуватиме для оборони і захисту України.   

 Урочистим маршем по плацу військового училища пройшли рота почесної варти, викладачі, курсанти першого і четвертого курсів, військовий оркестр навчального закладу. Завершили урочисте проходження молоді офіцери, виконуючи пісню лейтенантів-випускників.

 Вчорашніх хлопців, а сьогодні командирів у військових підрозділах і частинах чекають складні та відповідальні завдання, поставлені державою перед Збройними Силами України на сучасному етапі важких випробувань. Патріотизм, звитяга, честь – це ті вищі цінності, що мають пронести через усе своє життя люди в погонах.

Житомир військовий інститут Корольов випуск офіцери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі