• Головна
  • Заступник Міністра соцполітики відзначив роботу працівників соціальної сфери Житомирщини
11:39, 2 березня 2015 р.

Заступник Міністра соцполітики відзначив роботу працівників соціальної сфери Житомирщини

27 лютого відбулося засідання колегії департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, у якій взяли участь заступник Міністра соціальної політики України Валерій Ярошенко, голова обласної ради Віталій Француз, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Корінна, начальники районних та міських управлінь праці та соціального захисту населення, керівники інтернатних установ, директори територіальних центрів, центрів реабілітації тощо. Учасники засідання підбили підсумки роботи органів праці та соціального захисту населення області за 2014 рік та визначили завдання на 2015 рік.

Про це передає прес-служба облдержадміністрації.

 Заступник Міністра соціальної політики України Валерій Ярошенко привітав присутніх і подякував їм за те, що вони, працюючи в надзвичайно складних умовах сьогодення, професійно і якісно виконують свої обов’язки. Валерій Ярошенко ознайомив присутніх з останніми новаціями, запровадженими у сфері соціальної політики. Так за ініціативою і принциповою позицією Міністра Павла Розенка було вирішено передати на місця питання харчування і оздоровлення чорнобильців.

 У зв’язку з виділенням коштів на медичну і соціально-психологічну реабілітацію учасників АТО, обговорюється питання щодо їх раціонального використання.  Н разі вирішується: буде більш доцільно лікувати хлопців в одному із санаторіїв, наприклад Пуща-Озерна, де повністю збережена лікувальна база, чи віддати кошти на місця, якщо там збережені кадри і є можливості якісного лікування.

Заступник Міністра поінформував також, що буде значно спрощена процедура оформлення субсидій, повідомив про завершення роботи по об’єднанню інспекцій праці та гірничо-промислового нагляду.

 З 18 березня у державі очікується хвиля демобілізації. Соціальні служби мають бути готовими до масових звернень людей зі своїми проблемами, насамперед психологічними.

 Учасники засідання мали змогу оглянути виставку робіт дітей, що перебувають в інтернатних закладах області.

#Житомирщина #соцполітика #заступник #працівники #соціальна сфера
Оголошення
live comments feed...