• Головна
  • Сім засуджених, що відбувають покарання у Житомирській виправній колонії № 4 отримали паспорти громадянина України
13:46, 2 березня 2015 р.

Сім засуджених, що відбувають покарання у Житомирській виправній колонії № 4 отримали паспорти громадянина України

26 лютого у Житомирській виправній колонії (№4) заступник начальника колонії з соціально-виховної та психологічної роботи Павло Мовчан, заступник начальника управління ДПтС України в Житомирській області Анатолій Бобриньов та спеціаліст Богунського районного відділу у м. Житомирі облуправління Державної міграційної служби України Наталія Поліщук урочисто вручили сімом засудженим паспорти громадян України. Вручення паспортів висвітлював один з телеканалів обласного центру.

Усі засуджені отримали паспорти у зв’язку із втратою старих. Пенітенціарії та співробітники міграційної служби привітали засуджених з отриманням паспортів та побажали їм бути гідними громадянами України.

Анатолій Бобриньов розповів представникам засобу масової інформації про спільну роботу адміністрацій виправних установ та міграційної служби по забезпеченню паспортами громадян України засуджених, які з тих чи інших причин їх не мають. Один із засуджених в інтерв’ю журналістам телеканалу зазначив, що паспорт для нього є запорукою можливості розпочати нове правослухняне життя одразу по звільненню з колонії, адже здобувши в колонії затребувану виробничу професію та маючи паспорт, він може працевлаштуватися на гідно роботу та заробляти на життя, не порушуючи Закон.

#Житомир #виправна колонія #паспорти #видача
Оголошення
live comments feed...