• Головна
  • Жителі області впродовж тижня безкоштовно можуть виміряти внутрішньоочний тиск
15:29, 2 березня 2015 р.

Жителі області впродовж тижня безкоштовно можуть виміряти внутрішньоочний тиск

З нагоди Всесвітнього дня глаукоми, який відзначається 6 березня, на Житомирщині стартував Тиждень боротьби з глаукомою. Починаючи з понеділка і до кінця робочого тижня, в очних кабінетах медичних закладів області усім бажаючим безкоштовно буде проведено вимірювання внутрішньоочного тиску. Наприклад, в Житомирі цю процедуру можна пройти в 314 кабінеті консультативно-діагностичної поліклініки обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського.

Без будь-яких направлень та попереднього запису в реєстратурі можна отримати рекомендації лікаря-офтальмолога щодо необхідного лікування, в тому числі й оперативного. Дослідження здійснюється як звичайним, так і безконтактним методом за допомогою сучасного обладнання.

Сьогодні в області діють 24 долікарських та 6 глаукомних кабінетів, де за минулий рік було проведено понад 133 з половиною тисячі обстежень. З діагнозом "глаукома" на обліку перебувають більше 6 тисяч (6367) жителів області. Лікарі нагадують, що саме глаукома є основною причиною сліпоти і, як правило, супроводжується підвищеним внутрішньоочним тиском.

На глаукому може захворіти кожен. До групи підвищеного ризику належать люди, старші 40 років, які мають спадкову схильність до цієї хвороби, переносили хірургічні втручання на очах, страждають на цукровий діабет, мігрені, спазм судин, короткозорість, палять.

З метою своєчасного виявлення захворювання та призначення лікування потрібно контролювати внутрішньоочний тиск та проходити огляд зорового нерву та перевірку поля зору не рідше, ніж 1 раз на рік. І зараз є нагода пройти таке обстеження.

#Житомир #область #глаукома #боротьба,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...