![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
16:02, 2 березня 2015 р.
Субсидією на оплату житлово-комунальних послуг скористалася 41 тисяча сімей Житомирщини
Про це повідомили в прес-службі облдержадміністрації.
За минулий рік субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено майже 41 тис. сімей на суму 49 млн. грн. Організаціям, що надають житлово-комунальні послуги, перераховано майже 46 млн. грн. Середній розмір субсидії на житлово-комунальні послуги на Житомирщині становить 226 грн. Крім того, субсидію на відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу призначено 17 тис. сімей на загальну суму 12,7 млн. грн. Тут середній розмір субсидії склав 711 грн.
Понад 20 років діє в Україні програма житлових субсидій, яка передбачає допомогу малозабезпеченим сім’ям в оплаті житлово-комунальних послуг. Для підтримки найнезаможніших Урядом з 1 липня 2014 року було запроваджено нову програму компенсацій, а з 1 жовтня - нову методику обрахування субсидій з урахуванням доходу людини чи родини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
16:49, 24 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...