![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
11:18, 3 березня 2015 р.
Житомирські кікбоксери привезли 4 золоті та срібну медалі з Волині
Житомирські кікбоксери взяли участь відкритому чемпіонаті Волинської області з кікбоксингу WАКО, який відбувся 27 лютого - 01 березня 2015 року у будинку культури «Просвіта» міста Ковеля. Ці змагання розглядалися керівництвом Житомирської обласної федерації кікбоксингу як черговий етап підготовки збірної області до чемпіонатів України з кікбоксингу WАКО 2015 року. Про це пише "Спортивний Житомир".
У змаганнях брало участь 84 кікбоксера з Волинської, Рівненської областей. Житомир представляли п'ятеро бійців, які у напруженій боротьбі вибороли чотири золоті та одну срібні медалі. Нагороди отримали:
– Дмитро Левандовський, 2001 року народження, учень зош №6, у ваговій категорії до 36 кг у розділі фул–контакт здобув золото;
– Артем Мельник, 2000 року народження, учень ЖМГ №3, у ваговій категорії до 60 кг у розділі фул–контакт здобув золото;
– Володимир Демчук, заслужений майстер спорту України, 1988 року народження, випускник факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка, у ваговій категорії до 71 кг у розділі лоу-кік прогнозовано здобув золото;
– ІванДзюба, 2000 року народження, учень зош №12, у ваговій категорії до 63,5 кг у розділі фул–контакт здобув золото;
– Денис Ярош, 2003 року народження, учень зош №6, у ваговій категорії до 40 кг у розділі фул–контакт здобув срібло.
Найприємнішим в ході турніру стало визнання суддівським журі та тренерською радою «кращим кікбоксером чемпіонату» житомирянина Мельника Артема , за що він був нагороджений пам’ятним кубком.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
06:49, 24 липня
4
14:56, 15 липня
live comments feed...