• Головна
  • У Ружині презентували книгу-нарис «Герої Ружинщини 2014 року»
14:24, 4 березня 2015 р.

У Ружині презентували книгу-нарис «Герої Ружинщини 2014 року»

Її упорядником став Віктор Литюк – голова місцевої просвітянської організації. Долучилися до збору матеріалу і вчителі шкіл, а профінансували видання подружжя Туранських.

У книзі розповідається про уродженців Ружина, а таких п’ятеро, які загинули на Сході країни, виконуючи свій громадянський обов’язок пере Батьківщиною. Сучасний історик та краєзнавець Геннадій Махорін, який, до слова, також є автором іншої схожої книги "Наші Герої" був присутнім на презентації у Ружині:

"Ця книга, яку підготував Віктор Литюк разом з колегами, має стати гарним прикладом вшанування пам'яті подвигу наших бійців, які захищають територіальну цілісність та кордони нашої держави і стане гарним зразком для подібного вшанування на теренах Житомирщині", – наголосив історик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ружин #книга #історія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...